Gorrion Hotel İstanbul Genel Müdür Yardımcısı oldu

Gorrion Hotel İstanbul Genel Müdür Yardımcısı oldu
22 Aralık 2023, 11:49
Gorrion Hotel İstanbul Genel Müdür Yardımcısı görevine Halil Büyüktombak getirildi.

Gorrion Hotel İstanbul Genel Müdür Yardımcısı görevine Halil Büyüktombak getirildi.

Konuklarına profesyonel hizmet ve ayrıcalıklı konaklama sağlayan Gorrion Hotel İstanbul, 30 yıldan fazladır turizm sektöründe görev yapan Halil Büyüktombak’ ı, 15 Aralık 2023 tarihi itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve getirdi.

1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulunda eğitimini tamamlayan Halil Büyüktombak, 1990 yılında profesyonel turizm hayatına üniversite eğitimi ile birlikte başladı. Profesyonel iş hayatında ekip çalışmasına inanan, satış kabiliyeti yüksek, disiplinli, pozitif düşünüp bilgi ve teknolojideki yenilikleri takip eden, değişime ve yeniliğe açık bir yönetici olan Halil Büyüktombak, İzmir ve Antalya bölgesindeki çeşitli otellerde yöneticilik görevi üstlendi. Turizm sektöründe misafir memnuniyetini ön planda tutarak kazandığı 30 yılı aşkın Yiyecek- İçecek bilgisini, MICE Kongre ve Banket Satış yöneticiliği ve otelciliğin diğer departmanlarında da kariyerine deneyim katarak profesyonel hayatını devam ettirmektedir.

Gorrion Hotel İstanbul Hakkında

Nisan 2014 tarihinde faaliyete geçen Gorrion Hotel Istanbul Basın Ekpress yolu üzerinde konumlanmış olup, 252 odasıyla hizmet vermektedir. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi gibi kurumların yanı başında bulunan Gorrion Hotel Istanbul bulunduğu konum sayesinde IFM ve CNR' da yıl boyunca gerçekleşen fuar katılımcılarını da fuar dönemlerinde ağırlamaktadır.

Sosyal buluşma noktaları olan, Star City ve Istwest alışveriş merkezlerine yürüyerek ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Konukların ziyaret etmek isteyebileceği tarihi yarımadada bulunan Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Sultanahmet Cami, Ayasofya gibi önemli tarihi eserlere kısa süreli sürüş mesafesindedir.

Mall of Istanbul, Aqua Florya AVM, Marmara Forum gibi dünyaca ünlü zincir mağazaların, sinema ve kapalı eğlence parklarının bulunduğu alışveriş merkezlerine de çok kısa sürede ulaşım mesafesinde bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için www.gorrion.com internet sitesi ziyaret edilebilir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha