Gökhan Aydın Kuşadası YTK başkanlığı için adaylığını açıkladı

Gökhan Aydın Kuşadası YTK başkanlığı için adaylığını açıkladı
16 Temmuz 2018, 09:59
Anker Travel Genel Müdürü Gökhan Aydın, TÜRSAB Kuşadası Yöre Temsil Kurulu Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Gökhan Aydın'ın adaylık duyurusu şöyle:

Değerli Meslektaşlarım,

Yaz mevsiminin sıcak ve mesleğimizin yoğun günlerinde sizleri sevgi ve işlerinizde kolaylıklar dileyerek selamlıyorum.

Bildiğiniz gibi sektörümüz ve birliğimiz için 2016 ve 2017 yıllarında çok zorlu bir dönem geçirdi. 2018 yılı Şubat ayında meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile Genel Kurulumuzu gecikmeli de olsa demokratik bir şekilde gerçekleştirdik. Genel kurulumuzun büyük çoğunluğunun oylarıyla başkanımız Firuz Bağlıkaya’nın liderliğinde tecrübeli ve saygın meslektaşımızdan oluşan yepyeni bir yönetim görev aldı.

Bu sürecin hem öncesinde hem de sonrasında görevde olan yeni adıyla Kuşadası Yöresel Temsil Kurulumuz bölgemiz seyahat acentalarının idari ve mesleki işlemlerinin yürütülmesi ve sorunlarının çözülmesinde hassasiyetle çalıştı. Bir buçuk yıl önce bu görev için sizlerin onayınızı isterken prensiplerimiz şunlardı:

İyi Niyet ve Hoşgörü:

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm meslektaşlarımızı saygı, sevgi ve içtenlikle kucakladık ve bize iletilen hiçbir soruna ilgisiz ve duyarsız kalmadan yetkilerimiz ölçüsünde yardımcı olmaya, meslektaşlarımız arasındaki sorunları daima diyalog ile çözmeye çalıştık.

Mesleğimizin Saygınlığı ve Vizyonu

TÜRSAB Yöresel Temsil Kurulu olarak mesleki saygınlığımızın yerel idare ve kurumlar nezdinde korunması ve yükseltilmesi önceliğimiz oldu. Görevde olduğumuz süre boyunca Valilik, İl Turizm Müdürlüğü, Kaymakamlık, Belediye ve tüm mesleki kurumlar ile irtibat ve işbirliği içinde olduk. Yöresel olarak gerçekleştirilen turizme yönelik projelerin hem hazırlık hem de uygulama safhalarında daima ciddi görevler aldık ve TÜRSAB adıyla hepimiz adına önemli katkılarda bulunduk.

Tarafsızlık ve Uyumlu Yönetim
Genel Kurul öncesinde ve sonrasında meslektaşlarımız arasında hiçbir ayırım gözetmedik. Çünkü biz ekmeğini aynı meslekten kazanan, birçok ortak dilek ve hayalleri olan bir aileyiz. Öte yandan Türsab Kuşadası YTK olarak daima bağlı bulunduğumuz Genel Merkez Yönetim Kurulları ile uyumlu çalışmaya özen gösterdik. Çünkü bizim öncelikli görevimiz bölgemizdeki meslektaşlarımız ile Genel Merkez arasındaki iletişimi daima açık tutmaktır. Öte yandan birliğimizin mesleki olarak genel politikaları ve planlaması Genel Başkan ve yönetim kurulu tarafından belirlenir. Tüm üyelerin çıkarı gözetilerek belirlenecek bu hedeflere ulaşmak ancak birliğin tüm temsilciliklerinin uyumlu çalışması ile mümkün olabilir.

Değerli Meslektaşlarım, turizm dünyanın en dinamik, değişime ve ilerlemeye en açık olması gereken mesleğidir. Çünkü bizler için tek ve en önemli amaç hizmet verdiğimiz insanların mutluluğudur. Bunu mümkün kılmak için dikey ve yatay her yönde gerekli işbirliğinde bulunarak hedefimiz mesleğimizdeki kaliteyi yükseltmek ve geleceğe yönelik bir vizyon ile ilerlemek olmalıdır.

Bu hedeflere hep birlikte ulaşabilmek için 27 Temmuz Cuma günü yapılacak TÜRSAB Kuşadası YTK seçimlerinde sizlerden bana ve ekip arkadaşlarıma görev vermenizi rica eder bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı anlayış ve ciddiyetle hizmet edeceğimizin sözünü veririm.

Sevgi ve Saygılarımla,

GÖKHAN AYDIN
TÜRSAB Kuşadası YTK Başkan Adayı


Gökhan Aydın kimdir?

1964 Aydın doğumlu. 1981 yılında Ankara Fen Lisesi, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Turizme 1986 yılında Kuşadası’nda açılan aile oteli Aydın Otel'de yöneticilik yaparak başladı. 1993 yılında Anker Turizm Ltd. Şti’ni kurdu. Başlangıçta yabancı pazarlara yazlık villa kiralama ve Incoming hizmetleri ile başlayıp 1996 yılında IATA oldu. Bugün 2 ofisi ile hizmet veren Anker Turizm’de farklı konularda uzmanlaşmış 23 kişi çalışıyor.

Birçok sivil toplum örgütünde üyelik ve yöneticilik yapan Gökhan Aydın, halen Kuşadası Yat Kulübü’nün başkanlığını sürdürüyor. Aynı zamanda yelkenci ve profesyonel yat kaptanı belgesi sahibi olan Gökhan Aydın, evli ve 2 çocuk babası.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha