Gloria Hotels & Resorts’ta üst düzey atama!

Gloria Hotels & Resorts’ta üst düzey atama!
24 Ekim 2023, 13:08
Gloria Golf Club ve Gloria Golf Resort’un Genel Müdürü Sinan Aybattı yönetim kurulu kararıyla Gloria Serenity Resort Genel Müdürlüğü görevini de üstlendi.

Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts’un bünyesinde yer alan Gloria Serenity Resort Genel Müdürlüğü görevine Sinan Aybattı atandı. Yaklaşık 15 yıldır Gloria Hotels&Resorts’un çeşitli departmanlarında görev yapan Aybattı, Gloria Golf Club ve Gloria Golf Resort’un Genel Müdürlüğü görevine ek olarak kariyerine Gloria Serenity Resort Genel Müdürü olarak devam edecek.

Almanya doğumlu Sinan Aybattı, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünde tamamladı. Lisans eğitiminin yanı sıra 2006 yılında Polonya’da Katowiche School of Economics’te de eğitim alan Sinan Aybattı, 20 yıllık kariyeri boyunca otelciliğin pek çok alanında deneyim sahibi oldu. Kariyerine 2004 yılında Magic Life Seven Seas’te başlayan Aybattı, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Gloria Hotels & Resorts Hakkında: İnşaat alanında kazandığı başarılarla yetinmeyen Özaltın Holding, Gloria Hotels & Resorts markası altında yer alan; Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Sports Arena, Antalya Belek'te 2.122.000 metrekarelik alan içerisinde yaklaşık 2.000 çalışanıyla turizm sektöründe hizmet vermektedir. Özaltın Turizm Grubu, global ölçekte birçok farklı kategoride prestijli ödüle sahip 3 adet 5 yıldızlı oteli, toplamda 45 delikli üç adet golf sahası, spor kompleksi ve kongre merkezi ile ülkemizin ayrıcalıklı turizm gruplarının öncü markaları arasında yer almaktadır. Golf sporunun ülkemizdeki temsilcisi konumunda yer alan ve ünlü Fransız mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Club, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve bir adet 9 delikli akademi sahasıyla bölgenin ve Türkiye'nin 45 deliğe sahip tek, Avrupa'nın ise ikinci büyüklükteki golf sahasıdır. Özaltın Holding’in ilk turizm yatırımı olan Gloria Golf Resort, 1997 yılında 190.000 m² alana kurularak 176’sı süit ve 46’sı villa olmak üzere 515 oda kapasitesiyle beş yıldızlı otel segmentinde hizmet vermektedir. 68.000 m²’lik alanda 124’ü süit, 21’i villadan oluşan toplam 293 oda kapasitesiyle 2001 yılında açılan Gloria Verde Resort, 2007 yılında 205.000 m² alan içerisinde 16’sı süit, 97’si villa olmak üzere toplam 367 oda kapasitesiyle hizmete giren Gloria Serenity Resort Özaltın Holding'in turizm alanında yaptığı diğer yatırımlardır. 2015 yılında faaliyete geçen Gloria Sports Arena ise, spor için oldukça elverişli bir iklime sahip Antalya-Belek’te, doğal güzelliklerle çevrili 105.000 m² alanda, 50’den fazla spor branşına yönelik açık hava, kapalı alan ve su sporları tesisleri, son teknoloji ile donatılmış Sporcu Sağlığı ve Performans Merkezi ve 100 odalı oteli ile üst seviyedeki elit sporculara, çeşitli spor disiplinlerinden takımlara ve kulüplere hizmet veren Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı spor tesisidir.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha