GlasTech’ten dış Cephe temizliğinde dağcılık teknolojisi

GlasTech’ten dış Cephe temizliğinde dağcılık teknolojisi
03 Haziran 2019, 13:50
Dış cephe temizliğinde uzman GlasTech, 2019 sezonu boyunca otellere yüzde 20 indirimli hizmet vereceğini duyurdu.

Şehir otellerinin önemli sorunlarından olan dış cephe temizliğine GlasTech’ten cazip bir kampanya... Dış cephe temizliği, ilaçlama, peyzaj ve çevre düzenlemesinde uzman bir şirket olan GlasTech, 2019 sezonu boyunca otellere yüzde 20 indirimli hizmet vereceğini duyurdu.

Atık yönetiminde uzman

Otellere iç mekan ve dış cephe temizliği hizmeti veren GlasTech, atık yönetim sektöründe entegre hizmet sunan bir şirket. Cadde-sokak temizliği, bina ilaçlama, çöp toplama, ayıklama, arıtma ve imha alanında hizmet veren şirket, turistik bölgeler ve tesislerden gelebilecek atık yönetimiyle ilgili her türlü talebe çözüm sunabiliyor.

Nimetullah Demir: Dağcılık sistemiyle maliyeti düşürüyoruz

Dış cephe ve çatı temizliğinde gerekli teknolojik ekipman ve yetişmiş iş gücüne sahip olduklarının altını çizen GlasTech Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Demir, şunları söyledi: ‘’Özellikle uzay çatı dediğimiz, ulaşılması güç olan bölgeleri sepetle temizleme yönteminden çok daha güvenli olan dağcılık sistemini kullanıyoruz. Bu sayede vinç kiralama giderleri de ortadan kalkıyor. Ayrıca dış cephede oluşabilecek zararlar da önlenmiş oluyor. Kullandığımız malzemelerin hepsi dünya standartlarında. Personelimiz de özel eğitimli ve alanında uzman. Zamandan tasarruf ederken kalite ve güvenliği maksimum seviyede tutuyoruz. Aynı zamanda firma olarak ilaçlamadan peyzaj ve mimariye, dış cephe slikon bakımından dış cephe led aydınlatmaya kadar çok alanda hizmet sunabiliyoruz”.

Ayrıntılı bilgi için: 0 542 552 50 49

www.glastechtemizlik.com

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha