Geleceğin otel yöneticilerini yetiştiriyor

Geleceğin otel yöneticilerini yetiştiriyor
07 Kasım 2018, 13:46
Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Hilton, gelecekte görev alacak güçlü bir Genel Müdür kadrosu yetiştirmek üzere “Elevator” programını Türkiye’de de devreye aldı.

Gençler, Hilton’un bu sene başvuruları başlayan Elevator Programı’na katılarak ‘gerçek hayata’ geçerken atılan adımlardaki belirsizlik seviyesini büyük ölçüde azaltan spesifik bir kariyer yoluna odaklanmayı seçebiliyor.

Geleceğin genel müdürlerini çekmek üzere tasarlanmış program, adaylarını, 5 ila 8 sene içerisinde yönetici olmaya hazırlıyor. Orta Doğu, Afrika & Türkiye Hilton İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Koray Gençkul genç insanların ilgi alanları ve hayallerini göz önüne alarak, Elevator programının mezunlara sunduğu önemli avantajları şöyle sıralıyor: “Uluslararası bir kariyerin kapıları açılıyor. Hilton’un mezunlar programı-Elevator-gençlere dünyanın Hilton olan en az iki ülkesinde çalışma fırsatı sunuyor. Böylelikle gençler farklı ülkelerde konukların beklentilerinin farklılık gösterdiğini ve uluslararası bir şirkette bile iş yapış şeklinin ülkeden ülkeye değiştiğini birinci elden deneyimliyor. Böyle bir programı seçmek en zor beğenen kişileri bile tatmin edecek uluslararası bir kariyerin kapılarını açıyor.

İş dünyasına 360 derece bakış sağlıyor

Hilton’un Elevator programı, iş dünyasına dair bütüncül bir görüş sağlıyor ve gençlerin işletme, İnsan Kaynakları ve otel pazarlama gibi farklı alanlardaki becerilerini geliştiriyor. Program iş dünyasına 360 derece bir bakış kazandırıyor ve gençleri ömür boyu sürecek bir kariyere hazırlayacak beceriler edinmelerini sağlıyor.

Son başvuru tarihi 1 Ocak 2019

Elevator programıyla ilgileniyorsanız, 5 Kasım 2018’den 1 Ocak 2019 tarihine kadar internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Programa başvuru yapmak için 2017 Temmuz ve 2019 Ağustos periyodunda lisans ya da lisansüstü eğitiminizi tamamlama şartı aranıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha