Galaxy Beach Otel ya satılacak ya da kiralanacak!

Galaxy Beach Otel ya satılacak ya da kiralanacak!
12 Temmuz 2021, 10:59
Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Mensupları Yardımlaşma Vakfına ait 4 yıldızlı otelin satılması ya da kiralanması için ihaleye çıkıldı.

DHMİ Mensupları Yardımlaşma Vakfı, Antalya Alanya'da sahibi olduğu 4 yıldızlı Galaxy Beach Otelin satılması ya da 10 yıl süreyle kiralanması için ihaleye çıktı.

Mahmutlar mevki 3114 parselde bulunan A blok 6+1+Restoran 2424 m2, B blok 6+1 1176 m2 ile C blokta lojman olarak kullanılan 2 nolu 1 daire + Havuzdan müteşekkil otel binasının satılması veya 10 yıllık süre ile otel işletmeciliğinde kullanılmak üzere kiralanması için kapalı teklif açık artırma usulü ile tahmini bedelsiz olarak ihaleye çıkıldı.

İstekliler söz konusu otelin satın alma ihalesi veya 10 yıllık süre ile otel işletmeciliğinde kullanılmak üzere kiralama ihalesinden yalnız bir tanesine teklif verebilecekleri gibi, ayrı ihale dosyası hazırlamak şartıyla her iki ihale için de teklif verebilecek.

Teklifler Euro üzerinden verilecek.

Söz konusu otele ait Sözleşme Taslağı ve İhale Şartnamesi DHMİ Mensupları Yardımlaşma Vakfından KDV dâhil 100.-TL (Yüz Türk Lirası) karşılığında temin edilebiliyor.

İhaleye katılacaklardan 1 milyon lira teminat

İhaleye katılmak isteyenler satış ihalesi için 1.000.000.-TL(Birmilyon Türk Lirası), kiralama ihalesi için 500.000.-TL (Beşyüzbin Türk Lirası) geçici teminat verecek. Her iki ihaleye de teklifte bulunmak isteyen istekliler iki ihale içinde ayrı teminat verecek.

İhale 7 Eylül'de

Otele talip olanlar ihale dosyasını 7.Eylül.2021 tarihi saat 11.00’a kadar DHMİ Genel Müdürlüğü giriş katındaki Pembe Salonda bulunan Vakıf personeline makbuz karşılığı teslim edecek. İhale 7.Eylül.2021 günü saat 11.30’ da DHMİ Genel Müdürlüğü Binası giriş katında bulunan Pembe salonda yapılacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha