Galatasaray’ın efsane isimleri otel yatırımı için Türkiye’de

Galatasaray’ın efsane isimleri otel yatırımı için Türkiye’de
14 Kasım 2017, 12:10
Galatasaray’da tarihi başarılara imza atan iki ismin otel yatırımı için İzmir – Çeşme’ye geldiği öne sürüldü. İşte o isimler...

Medyada yer alan haberlerde Rumen futbolunun efsane isimleri Georghe Hagi ile Georghe Popescu'nun Karşıyaka Spor Kulübü’nün futbol şubesini, şirketleştirmek için Türkiye’ye geldikleri belirtilmişti.

Bir dönem Galatasaray ile tarihi başarılara imza atan ikilinin Rus milyarder Mikhail Prokhorov'un talimatı ile İzmir'e geldiği ve bu kapsamda Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ ile görüştüğü öne sürülmüştü. Karşıyaka Başkanı Altuğ ise bu iki isim ile görüşmediğini belirtti.

Yeni Asır'ın haberine göre Hagi - Popescu ikilisinin Çeşme Ildır'a yapacakları otel için arazi satın almaya geldiği ve bu konuyla ilgili de emlakçıya vekalet verdikleri öğrenildi.

İzmir'e gelerek Karşıyaka ile görüştüğü iddia edilen Gheorghe Hagi'den konuya ilişkin açıklama geldi. İzmir'e şirketleşme hazırlığı yapan Karşıyaka için gelmediğini internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyuran Hagi, "Ortadoğu'nun en büyük futbol akademisi ile yapmayı düşündüğüm otel için Türkiye'ye gittim. Karşıyaka Spor Kulübü ile ilgim yok" dedi..

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha