flydubai'den Bodrum ve Trabzon'a güzel haber!

flydubai'den Bodrum ve Trabzon'a güzel haber!
26 Mayıs 2021, 12:04
Emirates’nin düşük maliyetli havayolu şirketi flydubai, Türkiye'de iki nokta dahil 6 popüler tatil destinasyonuna yeni sezonluk yaz uçuşları duyurdu.

Emirates’nin düşük maliyetli havayolu şirketi flydubai, Türkiye’deki popüler tatil destinasyonlarına da yeni seferler başlatıyor.

Flydubai, Dubai’den Yunanistan’ın Santorini ve Mikonos adalarına, sırasıyla 4 ve 24 Haziran’da Türkiye’nin Bodrum ve Trabzon’a ve Temmuz ayında İtalya’nın Napoli ve Avusturya Salzburg'a uçuşlara başlayacak.

Flydubai CEO’su Ghaith Al Ghaith, “Daha fazla ülke uluslararası seyahat kısıtlamalarını kademeli olarak kaldırdıkça seyahat talebi artmaya başladı” dedi.

Bodrum'a 4 Haziran'dan itibaren uçmaya başlayacak

Türk Rivierası’nın ana kapısı olan Bodrum, 4 Haziran Cuma gününden itibaren haftada iki uçuşa hizmet verecek. Ekonomik fiyatlar 1600 dirhemden ve business biletleri 6000 dirhemden başlayacak.

Trabzon'a haftada 3 sefer

Flydubai, 24 Haziran Perşembe günü Türkiye’nin kuzeydoğusundaki Karadeniz kıyısındaki ünlü şehir Trabzon’a seferler düzenleyecek ve eylül ayına kadar üç haftalık seferlerle yaz boyunca devam edecek. Dubai’den uçuşlar çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri kalkıyor ve ekonomi sınıfı ücretleri 1.600 Dhgate gidiş-dönüş seferinden başlıyor.

Yorumlar
Executive Chef
27 Mayıs 2021, Perşembe 03:50
Kardeşim Turkiyeye uygulanan ambargo vize kısıtlaması ne zaman bitecek. Bize ondan bahsedin lütfen.. Çünkü hükümetin acilen bu konu üzerinde yapıcı ve kalıcı çözümler üretmesi gerekiyor. 6 aydır maduruz. kimse bunu düşünmüyor..
Charles Dickens
26 Mayıs 2021, Çarşamba 12:40
Napoli ve Salzburg adalari nerde acaba
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha