Firuz Bağlıkaya İstanbul Belediye Başkanı’ndan hangi konuda talepte bulundu?

Firuz Bağlıkaya İstanbul Belediye Başkanı’ndan hangi konuda talepte bulundu?
09 Şubat 2018, 12:05
Değişim Hareketi Lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret etti. İşte ziyaret kapsamında konuşulanlar…

Değişim Hareketi Lideri ve TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a, turizm sektörünün genel durumu hakkında bilgi veren Bağlıkaya; seyahat acentalarının temsil edilmediği UKOME’nin aldığı kararlardan dolayı meslektaşlarının yaşadığı sıkıntılara da değindi.

Konu hakkındaki görüşlerini Mevlüt Uysal ile paylaşan Firuz Bağlıkaya; TÜRSAB’ın UKOME üyesi olması gerektiği konusunu dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal’dan bu konuda yardım istedi.

Son derece verimli geçen görüşmede Sayın Mevlüt Uysal, İstanbul markasının en iyi şekilde tanıtılacağı bir destinasyon planlaması yapılması ve bu çalışmalara en kısa zamanda başlanması gerekliliğinin de üzerinde durdu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha