Firuz Bağlıkaya’dan gündem yaratacak sözler… İhanetin farkındayız!

Firuz Bağlıkaya’dan gündem yaratacak sözler… İhanetin farkındayız!
09 Ocak 2019, 17:55
TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği toplantıda konuşan Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB’dan menfaat edinmeye çalışanları sert sözlerle eleştirdi.

TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Temsil Kurulu’nun düzenlediği 2019’un ilk acentalar buluşması 8 Ocak Salı günü Küçükyalı Elite World Hotel’de gerçekleşti. 300’ün üzerinde seyahat acentası temsilcisinin katıldığı toplantıda konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, 1618 sayılı yasanın değiştirilmesiyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.

2018 yılının turizmciler için güzel geçtiğini söyleyen Firuz Bağlıkaya, 2019 turizm yılı için de acenta sahiplerine başarılar diledi.

“Hiç kimseyi kişisel hedef haline getirmedik”

Konuşmasında TÜRSAB yönetimine yönelik eleştirilere de değinen Firuz Bağlıkaya, kurum içinden menfaat elde etmeye çalışanlara sert eleştirilerde bulunarak şunları söyledi:

“Değerli arkadaşlar; TÜRSAB, tarihinin en şefkatli, en hoşgörülü dönemini yaşıyor. Bize muhalif olanlara hem hizmette hem saygıda kusur etmiyoruz. Muhalefeti, demokrasinin gereği olarak görüyoruz. Hiç kimseyi kişisel hedef haline getirmedik, getirmeyeceğiz. Ancak, ihanet içinde olanların ve içimizde yuvalanarak, palazlanmaya çalışanların da farkındayız. İlk seçimde onları ait oldukları yerlere göndereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın”.

Yorumlar
Dominikli Vatansever
10 Ocak 2019, Perşembe 09:47
Ne Türsabmış arkadaş ihaneti entrikası oyunu bitmiyor.
Davut Haşimoğlu
09 Ocak 2019, Çarşamba 11:34
Fitne ve fesat çetesi hep oldu, olacak da ancak bu sizi yavaşlatmasin ne ekersek onu biçriz herkes birgün yaptığı ile yüzleşmek zorunda kalır. “Allah görendir işitendir”. Biz kısmen farkindayiz sayın başkan siz sabırlı olun ve devam edin
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha