Firuz Bağlıkaya’dan Akdeniz çıkarması

Firuz Bağlıkaya’dan Akdeniz çıkarması
03 Kasım 2017, 14:36
TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İşte Bağlıkaya’nın Akdeniz çıkarmasının ayrıntıları…

Bir günde üç büyük toplantı gerçekleştiren “Değişim Hareketi” lideri Firuz Bağlıkaya, Türkiye turizminde büyük öneme sahip olan Akdeniz’e adeta çıkarma yaptı.

İlk toplantı Fethiyeli acentalarla…

Fethiye’de düzenlenen ve Göcek’teki acenta temsilcilerinin de katıldığı kahvaltılı toplantıda, sektöre dair çok önemli açıklamalarda bulunan Bağlıkaya; meslektaşlarının sorunlarını dinledi. Bağlıkaya, acentaların mevcut sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

“Birlik olursak sorunların üstesinden geliriz”

“Değişim Hareketi”ne destek vermeye gelen 70 meslektaşıyla fikir alışverişinde bulunan TÜRSAB Başkan Adayı Bağlıkaya, hep birlikte hareket ederek, sorunların üstesinden gelecekleri konusunda şüphe duymamalarını söyledi.

“Sorunlarımız belli; mücadele için varız”

İlginin oldukça yoğun olduğu kahvaltı sonrası Dalyan’a geçen Firuz Bağlıkaya; Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz’den gelen 30 acenta temsilcisiyle öğle yemeğinde bir araya geldi. Bölgenin sıkıntılarının konuşulduğu yemekte meslektaşlarına seslenen Bağlıkaya; kaçak ve sahte faaliyette bulunan acentalara göz yummayacaklarını, tur ve transfer süreçlerinde seyahat acentalarına yaşatılan zorlukları ortadan kaldıracaklarını, havayolu şirketlerinin haksız ve hukuksuz fiyat politikalarıyla ciddi anlamda mücadele edeceklerini söyledi.

Son durak: Kaş

Bağlıkaya’nın aynı gün içerisindeki son durağı ise Kaş oldu. Kalkan’daki acenta temsilcilerinin de hazır bulunduğu ve 60 kişinin katılım gösterdiği akşam yemeğinde yine çok önemli sorunlara değinen TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’yı meslektaşları büyük ilgi ile dinledi.

“Haklı mücadelemize devam edeceğiz”

Sabır ve azimle yürüttükleri “Değişim Hareketi”ne verilen büyük destekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Firuz Bağlıkaya, sorunları ortadan kaldırıncaya kadar haklı mücadelelerine devam edeceklerinin altını çizdi.

FETHİYE TOPLANTISINDAN KARELER


DALYAN TOPLANTISINDAN KARELER


KAŞ TOPLANTISINDAN KARELER

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha