Faruk Özlü: 2 markalı otel daha gelecek

Faruk Özlü: 2 markalı otel daha gelecek
20 Ocak 2022, 09:55
Kaynaşlı’da bulunan Korugöl Tabiat Parkı’nın turizme kazandırılması için TÜRSAB'la işbirliği yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yeni otel yatırımlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü liderliğinde Kaynaşlı’da bulunan Korugöl Tabiat Parkı’nın turizme kazandırılması için TÜRSAB ile imzalar atıldı. Törenin ardından Öncü TV’ye konuşan Başkan Özlü, “Düzce’de turizm alanında ciddi bir sıçrama gerçekleştireceğiz.” dedi. Düzce’ye ilk başta haftada 10 bin günübirlik turist gelmesini amaçladıklarını belirten Özlü konaklamalı turizm için de Algün İnşaat ve Dedeman Otelleri arasında kentin ilk 5 yıldızlı oteli için atılan imzaların önemine dikkat çekerek, “Önümüzdeki dönemlerde de yine Düzce’de marka şeklinde 2 otel daha olacak.” müjdesini paylaştı.

‘Dedeman tamam, Düzce'ye 2 otel daha gelecek’

Düzce’de konaklamalı turizm için önemli bir adım olarak Algün İnşaat ve Dedeman Otelleri arasında geçtiğimiz hafta protokolleri imzalanan kentin ilk 5 yıldızlı oteli Park Dedeman Düzce’ye de değinerek 2 marka otelin daha Düzce’ye yatırım yapacağını açıklayan Özlü, “Geçtiğimiz hafta da Dedeman Otelleri ile bir sözleşme imzalamıştık. Önümüzdeki dönemlerde de yine Düzce’de marka şeklinde 2 otel daha olacak. İsimlerini vermem şu anda çok doğru olmayabilir. Bir tanesi eski sanayi çarşısı dönüşüm projesi içerisinde yer alacak. Bir tanesi de bir yatırımcı yine D-100 kara yolu kenarındaki bir arazide 5 yıldızlı bir otel inşa edecek. Aydınpınar Şelalesi’ndeki yatırım şubat ayında bitecek. Orası açılıyor. Korugöl yatırımı önemli. 5 yıldızlı otellerimizin olması önemli." dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha