Falk Tours, PMA Partner ve SAN TSG iş ortaklığıyla dijital dönüşüm sürecini başlattı

Falk Tours, PMA Partner ve SAN TSG iş ortaklığıyla dijital dönüşüm sürecini başlattı
18 Nisan 2024, 11:33
Avrupa turizm sektörünün önde gelen DMC'si Falk Tours, operasyonel ve ticari teknolojilerini dönüştürmek için SAN TSG ve PMA Partner ile iş ortaklığı yaptı.

Avrupa turizm sektörünün önde gelen DMC'si Falk Tours, operasyonel ve ticari teknolojilerini dönüştürmek için SAN TSG ve PMA Partner ile iş ortaklığı yaptı. Falk Travel ve Traveleague ile iş ortaklığını ayırdıktan sonra, faaliyet gösterdiği bölgelerde lider DMC olmaya odaklanan Falk Tours, Dietmar Gunz yönetimindeki bağımsız tur operatörü Falk Travel dahil olmak üzere sayısız B2B müşterisine tedarik ve hizmet sağlayacak.

Falk Tours, Avrupa turizm sektörünün önemli oyuncularından biri olmak için PMA Partner ve SAN TSG ile iş ortaklığı yaptı. PMA Partner'ın özelleştirilmiş teknoloji çözümleri sunma konusundaki bilgisi ve SAN TSG'nin DMC yazılımı Sejour'u kullanımıyla, Falk Tours müşterilerine en yeni teknolojiyi ve en yüksek kalitede hizmeti sunabilecek. Rekabet avantajı şirketin büyüme adımlarının bir basamağı olduğundan, bu iş birliği Falk Tours'un büyümesine ve müşterilerine daha etkili hizmet vermesine olanak tanıyacak.

Uzman seyahat teknoloji sağlayıcısı SAN TSG, Falk Tours'un uzun vadeli stratejik vizyonu ile uyumlu olarak özelleştirilmiş DMC platformu Sejour'u uygulamak üzere Falk Tours ve PMA Partner ile güçlerini birleştirdi. Bu iş birliği kapsamında, Sejour, Falk Tours'un Avrupa genelindeki altı DMC'sinde kapsamlı teknoloji çözümü olarak sunulacak ve devreye alınacak. Bu DMC'ler İtalya, Hırvatistan, Avusturya, Almanya, Hollanda ve Polonya'da faaliyetlerini sürdürüyor.

PMA Partner ve SAN TSG'nin birleşik yeteneklerinin ürünü olan entegre sistem, Falk Tours'un iş girişiminin omurgası olarak hizmet vermek üzere titizlikle tasarlandı. Bu yenilikçi çözüm, tedarikten dağıtıma kadar çeşitli tüketici ve kurumsal ihtiyaçları karşılayarak, Falk Tours'un operasyonlarını ölçeklendirmesine ve sektöre yenilikçi ürünler sunmasına olanak sağlayacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha