Euphoria Aegean Resort şifa da dağıtacak

Euphoria Aegean Resort şifa da dağıtacak
21 Mayıs 2019, 09:56
Türk turizm sektörünün önemli ve güzide yatırımlarından İzmir Seferihisar Sığacık bölgesinde bulunan Euphoria Aegean Resort &SPA oteli, bölgesinde bir ilke imza atarak tesisini termal hizmetiyle buluşturdu.

Türkiye turizm sektörünün önemli ve güzide yatırımlarından İzmir Seferihisar, Sığacık bölgesinde bulunan Euphoria Aegean Resort &SPA oteli, bölgesinde bir ilke imza atarak tesisini termal hizmetiyle buluşturdu. Tesis 2020 Ocak ayı itibariyle; Euphoria Aegean Resort & Termal olarak misafirlerine hizmet vermeye devam edecek.

12 ay boyunca termal hizmeti

2019 sezonuna, 29. Ege Rallisi ve Türkiye Yelken Federasyonu 100.Yıl Atatürk Kupası gibi önemli organizasyonlara ev sahipliği yaparak başlayan, Ege’nin eşsiz manzarası ve kendi muhteşem mimarisine termal suyu da ekleyen Euphoria Aegean Resort & Termal, önümüzdeki yıl misafirlerine 12 ay boyunca termal su ve rehabilitasyon hizmeti verecek olup yeni bir solukla bölge hayatına farklılık getirmeyi planlıyor.

Hastalıklara karşı birebir

Tesisteki termal suyun faydaları ise şöyle sıralanıyor: İnfalamatuvar romatizmal hastalıklar, romatoid artrit, ankilozan spondilit, gibi kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarında, miyozit, tendinit travma, fibromiyaji sendromu gibi yumuşak doku hastalıkları tedavisinde, ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, güneş banyoları ile birleştirerek kaşıntılı ve döküntülü deri hastalıklarında, ürikerler, seçilmiş dermatit ve psöriasis olguları, akne gibi tamamlayıcı tedavilerde, uygun partikül büyüklüğü sağlanarak inhalasyon yolu ile seçilmiş üst solunum yolu hastalıklarına faydalı.

Kongre ve seminerlerin de adresi

Tüm yıl boyunca açık kalacak olan, Euphoria Aegean Resort and Termal, hizmet kalitesini; hem sağlık, hem kongre ve seminer, hem de tatil tercih eden tüm misafirlerinin beklentilerini karşılayabilecek en üst seviyeye çıkarmak istiyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha