Ersoy'un işlettiği 'Voyage' oteli 10 yıllığına kiraya verilecek

Ersoy'un işlettiği 'Voyage' oteli 10 yıllığına kiraya verilecek
25 Mayıs 2022, 11:46
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un sahibi olduğu Voyage markasıyla işletilen otel belediye tarafından 10 yıllığına kiraya verilecek.

Muğla Bodrum Belediyesi sahip olduğu 5 yıldızlı otel binasını kiraya verecek.

Bodrum Eskiçeşme Mahallesi Salmakis Caddesi no:9'daki 5 yıldızlı otel şu an Voyage Bodrum adıyla işletiliyor. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un sahibi olduğu Voyage markasının bünyesinde Antalya ve Bodrum'da 6 otel yer alıyor.

10 yıllık kira bedeli 48 milyon lira, ihale 9 Haziran'da

Otel için 10 yıllık kira bedeli olarak 48 milyon lira belirlendi. 5 yıldızlı otelin kiralama ihalesi 9 Haziran saat 10:30‘da Çarşı Mahallesi Belediye Meydanı No: 1 (Bodrum Belediyesi Merkez Toplantı Salonu) adresinde Belediye Encümeni huzurunda gerçekleştirilecek.

Fiyat ihalede 3-4 kat artabilir

Turizm Ajansı'nın görüştüğü sektör uzmanları oldukça kıymetli bir bölgede yer alan otelin ihalesine katılımın çok olacağını öngörüyor. İhalede belirlenen rakamın da rekabet sonucunda 3-4 kat fazlaya çıkabileceğini belirtiyorlar

Yorumlar
Selim
26 Mayıs 2022, Perşembe 11:03
Çok çok iyi işletilen bir oteldi. 5 tam puan üzerinden 4.8 alan bir oteldi . Kurum kültürü olan bir oteldi Turizm işi kadro işi. 5 yıldızlı birçok otelden kat be kat daha iyi idi .Umarım yazık olmaz.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha