Ersoy'dan Bilal Korkmaz ve Aydın Yaylacıklılar'a 'Tam destek' sözü!

Ersoy'dan Bilal Korkmaz ve Aydın Yaylacıklılar'a 'Tam destek' sözü!
23 Kasım 2022, 11:17
TÜRSAB seçimlerine sayılı günler kala Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy muhalefet adaylarıyla görüştü. Ersoy, TÜRSAB Başkan adayları Bilal Korkmaz ve Aydın Yaylacıklılar'ı makamında kabul etti. Bilal Korkmaz Ersoy'dan her konuda destek vereceği sözünü aldıklarını ifade etti.

27 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek olan TÜRSAB 25. Dönem Genel Kurulda başkan adayı olan Bilal Korkmaz ve Aydın Yaylacıklılar Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u makamında ziyaret etti.

Bilal Kokmaz ziyaret sonrası yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi.

“Bugün sayın bakanı makamında ziyaret ettik. İki saatin üstünde kendisiyle TÜRSAB ve Seyahat Acentalarının geleceği ile ilgili fikir teatisinde bulunduk. Sayın bakanın bu sıcak karşılamasından dolayı özellikle kendisine, bakan yardımcısı Nadir Alparslan beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Korkmaz: Her konuda destek sözü aldık

Bize her konuda destek vereceğini, seçimleri kazanan kim olursa olsun bizim bu seçimleri kazandığımız takdirde kendisine gelmemiz gerektiğini, acentalarımıza ciddi problem olan D2 belgesi dahil acentalarımızın üstündeki yükleri kaldırmamız yönünde gerekli desteği vereceğini söyledi. Sayın bakanın ilgi ve alakası bizi ziyadesi ile memnun etti. Kendisiyle güzel bir görüşme oldu."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha