Erken rezervasyon başlıyor... 'Yer bulma' avantajı da yakalayacaklar

Erken rezervasyon başlıyor... 'Yer bulma' avantajı da yakalayacaklar
23 Ekim 2021, 10:47
Yerli turiste erken rezervasyon kampanya dönemi açılıyor.

Yeni yaz sezonu için erken rezervasyon kampanyaları kasım ayı ile birlikte başlayacak. Bu kapsamda tur operatörlerinin yüzde 50’ye varan indirimler uygulaması bekleniyor. Kampanyanın indirim oranlarında ilerleyen aylarda ise kademeli olarak düşüşler yapılacak.

Vardar: 1 Kasım'da başlatıyoruz, ‘Yer bulma avantajı’ da yakalayacaklar

Milliyet'ten Duygu Erdoğan'a değerlendirmelerde bulunan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Kasım ilk haftasında kampanyalarını açacaklarını anlattı. Vardar, yerli turist için deneyimlerinin 2022 planlamalarında da rehberleri olduğunu söyledi.

Özellikle pandemi sürecinde iyi hizmet veren tesisleri bu yıl yine ön planda tutacaklarını vurgulayan Vardar, “Geçen sene başlattığımız ve misafirlerimizden son derece olumlu geri bildirimler aldığımız kampanyamızı bu sene de devam ettireceğiz. Bu yılki kampanyamız da, tutarın 25’ini ödeyerek geri kalan kısmının seyahate çıkılacak tarihten 72 saat öncesinde tamamlama fırsatı sunuyor. Ayrıca 18 taksit seçeneği ve bankalarla yapmış olduğumuz avantajlı öteleme kampanyaları ile misafirimizin alım gücünün artacağını düşünüyoruz. 2021 yılının özellikle yaz sezonunda belirgin olarak yaşadığımız dolulukların 2022 yılında da devam edeceğini gözlemliyoruz. 2022’nin ülkemize yurt dışından gelen turist açısından daha fazla tercih edileceğini ve daha dolu bir sene olacağını düşünüyoruz. Misafirlerimiz erken rezervasyonu sadece fiyat avantajı değil yer bulma avantajı olarak da değerlendirip ilgi göstereceklerdir” diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha