Erciyes Kayak Merkezi'ne sömestrde yoğun ilgi

Erciyes Kayak Merkezi'ne sömestrde yoğun ilgi
30 Kasım 2017, 15:10
Erciyes Kayak Merkezi, sezonda %85, sömestre döneminde %100 doluluk hedefliyor.

Erciyes Kayak Merkezi, “Kar Garantili” bir kayak merkezi. Bu sebeple, Kasım ve Mart tarihleri arasında kar garantisi veriyor. Genellikle kayak sezonu, kayakçılar açısından Mart başında bitmekle birlikte, tecrübeli kayakçılar kayak sezonunun sonunu da tercih ediyor. Çünkü, Mart ayında karlar yumuşamaya başlıyor ve daha iyi kayak yapılabiliyor.

Bu sene kesin rezervasyonların Eylül ayında gelmeye başladığını kaydeden Radisson Blu Hotel Kayseri Satış ve Pazarlama Direktörü Menderes Karaküçük, “Eylül ayından itibaren, hem sezona, hem sömestre dönemine kesin rezervasyonlar almaya devam ediyoruz. Bu sene, kayak sezonunda %85, sömestr döneminde %100 hedefliyoruz” dedi.

“Erciyes + Kapadokya” turlarına özellikle yurtdışından talep geliyor

Kültür Kayağı projesinin geliştirilerek devam ettiğini ifade eden Menderes Karaküçük, şunları söyledi: “Erciyes + Kapadokya turlarına, özellikle yurtdışından ilgi büyük. Bu sene Erciyes’te, termal kaplıca suyu bulundu ve seneye Erciyes’teki tesislere verilmeye başlanacak. Böylece kayak + kaplıca + Kapadokya şeklinde bir konsept de oluşacak. Kayseri, ülkemizde henüz yeterince tanınmıyor. Birçok turistik yerden çok daha fazlasına sahipken, bunlar bugüne kadar bir sır gibi saklanmış. Aynı durum, kayak merkezi için de geçerli. Avrupa’daki çoğu kayak merkezinden fazlasını, çok daha düzenli bir şekilde sunsa da, Erciyes Kayak Merkezi de dünya kayakçıları arasında yeni yeni tanınıyor. Son yıllarda yerli ve yabancı acentalar, Kayseri için kayak paketi programının yanı sıra, kültür turizmi programı yapmak için de çalışmalarını sürdürmektedir” diye konuştu.

Geleneksel kayak paketi hazır

Kayakçıların her sene tercih ettiği geleneksel kayak paketlerini oluşturduklarını anlatan Menderes Karaküçük, şunları kaydetti: “Kayak paketi satışlarımız, Eylül ayında başlamıştı. Kayak paketimizde, single 319 TL; double 449 TL; 4 kal 3 öde single 1.070 TL; 4 kal 3 öde double 1.570 TL’dir. Sezonun yanı sıra, sömestre dönemi paketlerini de açıkladık. Sömestre döneminde single 380 TL; double 540 TL; 4 kal 3 öde single 1.280 TL; 4 kal 3 öde double 1.880 TL’dir. Hazırlanan bu konaklama paketlerine; konaklama, kahvaltı, Erciyes Kayak Merkezine (Tekir Kapı) gidiş- dönüş transfer ve günlük limitsiz Ski Pass bu fiyatlara dahil” şeklinde konuştu.

Kayak Paketi

Satış

Single

319,00 ?

Double

449,00 ?

4 Kal 3 Öde Single

1.070,00 ?

4 Kal 3 Öde Double

1.570,00 ?

Sömestr

Satış

Single

380,00 ?

Double

540,00 ?

4 Kal 3 Öde Single

1.280,00 ?

4 Kal 3 Öde Double

1.880,00 ?

Dünyanın en iyi 3. Radisson Blu Hotel’i seçildi

Dünya’nın en büyük turizm değerlendirme sitesi olan TripAdvisor’ın milyonlarca kullanıcısının verdiği puanlara göre ‘Radisson Blu Hotel Kayseri’ dünyanın en iyi 3.’cü Radisson Blu Hotel’i seçildi. 1 Eylül 2014’de hizmet vermeye başlayan ve kadim şehir Kayseri’yi turizm elçisi olarak Dünya’ya tanıtma faaliyetlerinin lokomotifliğini de üstlenen Radisson Blu Hotel Kayseri, Anadolu’da hatta Avrupa’da da Dünya kalitesinde hizmet verilebileceğini tüm Dünya’ya ispatlamıştır. Chicago, Moskova, Kanarya Adaları, Kuveyt, Sydney, Paris, Londra veya Roma gibi birçok Avrupa ve dünya başkentini geride bırakan Radisson Blu Hotel Kayseri, 2017 tarihi itibariyle ilk 10’a giren tek Türk oteli olmanın da gururunu yaşamaktadır.

Büyük bir gurur kaynağıdır

Otelin sahibi olan Artaş İnşaat A.Ş ‘nin turizm yatırımları koordinatörü Recep Arifoğlu şunları söyledi: “Misafirlerimizin göstermiş oldukları teveccüh, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Grubumuzun 40 yıla yaklaşan otelcilik tecrübesi ve gelişmenin sonsuza kadar süren bir dinamik olduğunun bilinci ile hiç hız kesmeden daha iyisini yaparak, misafirlerimize hak ettikleri daha iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>