Erciyes Kayak Merkezi’ne “Mükemmellik Ödülü”

Erciyes Kayak Merkezi’ne “Mükemmellik Ödülü”
03 Temmuz 2017, 10:54
Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Erciyes, dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen “Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası” ödülüne layık görüldü.

Coğrafi konumu ve uluslararası teknik imkânlarıyla Türkiye’nin en iyi, dünyanın sayılı kayak merkezi konumundaki Erciyes Evrensel Kış Sporları ve Turizm Merkezi, dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen “Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirildi.

Ziyaretçilerin yapmış olduğu yorumlar neticesinde 2016 yılında da “Mükemmellik Sertifikası” ödülü alan Erciyes Kayak Merkezi 2017 yılında da konuklarının değerli görüşleri ile tekrar mükemmellik ödülü almaya hak kazandı. 28 farklı dilde 49 web sitesi, yaklaşık 96 milyon üye, 500 milyonun üzerinde yorum ve aylık 390 milyonu aşan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor, bu ödülü ziyaretçilerden sürekli olarak yüksek puanlı yorum alan ve üstün konukseverlik sergileyen kuruluşlara veriliyor.

Erciyes, son teknoloji ürünü mekanik tesisler, 102 kilometre uzunluğunda 34 farklı kayak pisti, ulaşım imkanları, konaklama ve sosyal imkânları ile kayak severlerin dikkatini çekiyor.

Kış turizm merkezi, ulusal ve uluslararası dev organizasyonlara ev sahipliği yapmanın yanı sıra aileler ve kayak sporuna meraklılar için de maddi açıdan gayet uygun şartlar taşıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, “üst üste iki yıldır dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor’dan dünya çapında bu denli önemli bir ödülü olmak bizi oldukça mutlu etti. Erciyes, Kayseri Büyükşehir Belediyemiz’in devasa yatırımları ile dünya standartlarında bir turizm merkezi haline gelerek tüm dünyadan kayakçıların teveccühünü kazanmış bulunmakta. Yerli ve yabancı misafirlerimizin kayak merkezimize gelip buradan memnun bir şekilde ayrıldığını bilmek bizi daha üst hizmet sağlama noktasında oldukça teşvik ediyor” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha