Ercan Uzman, Bilet Dükkanı CEO’su oldu

Ercan Uzman, Bilet Dükkanı CEO’su oldu
22 Ağustos 2023, 11:26
Türk Hava Yolları, Atlasglobal Havayolu ve Biletbank gibi kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapan Ercan Uzman, Bilet Dükkanı CEO’su oldu.

Bilet Dükkanı, ekibine güçlü bir ismi daha ekledi. Geçmişte Türk Hava Yolları, Atlasglobal Havayolu ve Biletbank gibi kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapan Ercan Uzman, Bilet Dükkanı CEO’su olarak yeni görevine başladı.

Ercan Uzman Kimdir?

Uludağ Üniversitesi IIBF İşletme Bölümü mezunu Ercan Uzman, üniversite yıllarında çalışmaya başladığı ve 18 yıl görev yaptığı Türk Hava Yolları’nda satış ve muhasebe departmanlarında çalıştı ve son 10 yılında Hong Kong, Tayvan ve Filipinlerden sorumlu Ticari Müdür ile Endonezya Genel Müdürlüğü görevlerini üstlendi. 2014 yılında Türkiye’ye dönerek 2016 yılına kadar Atlasglobal Havayolu şirketinin Pazarlama & Satış Başkanlığı görevini yürüttü ve 2022 yılının sonuna kadar Biletbank seyahat acentesinin Genel Müdür yardımcılığını yaptı. Ercan Uzman 2023 Ağustos ayına kadar Corendon havayolu şirketinin Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Başkanlığını üstlendi. Sektördeki geniş tecrübesi ile Ercan Uzman yeni dönemde Bilet Dükkanı markasının CEO’su olarak görev alacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha