En ucuz iftar menüsü ne kadar olacak?

En ucuz iftar menüsü ne kadar olacak?
23 Nisan 2019, 13:32
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl yaklaşan Ramazan ayıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl, Türkiye genelinde 2 milyon kişiye istihdam sağlayan 100 bine yakın restoran bulunduğunu dile getirdi. Restoranlarda Ramazan ayında her bütçeye uygun iftar menülerinin sunulacağını belirten Bingöl, menülerin bu yıl 30 liradan başlayacağını, mekana ve çeşide göre 300 liraya kadar çıkabileceğini ifade etti. Bingöl, iftarların yanısıra sahurlarda da hizmet verileceğini belirtti.

Yorumlar
Burak Atilla
23 Nisan 2019, Salı 01:52
2019 yılı Ramazan menülerinin en ucuz 30tl olmasına bir açıklık getirin lütfen. Enflasyonun yıllık %80’lerde gerçekleştiği ve her ramazan öncesi ilave zamlarla fahiş fiyatların uygulandığı ürünlerle 30tl’ye bir menü çıkarmak hayaldir. Yapılırsada hastaneye yakın yerleri seçmekte fayda var başınıza ne geleceğini bilmeniz mümkün değil çünkü. Lütfen bu açıklamaları yapmadan önce insanlara gerçek bilgiler verin ve paylaşın. Hayırlı Ramazanlar...
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha