En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması Ödülü İnoksan’ın oldu

En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması Ödülü İnoksan’ın oldu
27 Aralık 2017, 14:57
Endüstriyel mutfak sektöründe önemli yeniliklere imza atan İnoksan, GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl sekizincisi gerçekleşen QM Awards 2017 Ödülleri’nde “En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması” ödülüne layık görüldü.

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan; Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülü “Quality Management – QM Awards 2017 Ödülleri” 22 Aralık 2017 tarihinde Limak Hotels Lara’da gerçekleşen geleneksel sezon galasında sahiplerine takdim edildi.

İnoksan, 10 dalda 45 farklı kategoride turizmin en iyilerinin seçildiği QM Awards 2017 Ödülleri’nde internet üzerinden yapılan oylamada 7800 kişinin oylarıyla “En İyi Yönetilen Endüstriyel Mutfak Firması” ödülünün sahibi oldu.

Sektörde ilklere imza atan ve her daim yenilikçi bakış açısıyla fark yaratan İnoksan’ın üst yönetim kadrosu, yetkinliğini ve profesyonelliğini bir kez daha belgeledi. İnoksan’ı temsilen gecede Antalya Bölge Müdürü Ömer Kocapınar hazır bulundu. Ödülü teslim aldıktan sonra teşekkürlerini ileten Kocapınar: “İnoksan ailesi adına aldığımız bu ödül bizler için çok değerli. Gecede emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz. İnoksan ailesinin bir ferdi olmaktan tekrar gurur duydum” şeklinde konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>