En iyi 250 seyahat acentesini Türkiye’de ağırladı

En iyi 250 seyahat acentesini Türkiye’de ağırladı
19 Aralık 2023, 18:12
FUN&SUN, Rusya’dan yaklaşık 250 seyahat acentesini Antalya'da ağırladı.

FUN&SUN, New Year Tour için Türkiye’deki tur operatörlerinin satışında lider olan Rusya’dan yaklaşık 250 seyahat acentesini davet etti. Ela Excellence Resort Belek, bu özel etkinliğe ev sahipliği yaparak sektördeki önemli isimleri ağırladı.

Golden Awards töreni kapsamında FUN&SUN, ürünlerini en çok satış yapan liderlerini de onurlandırdı.

Organizasyon esnasında Antalya ve Ege bölgelerinden 50den fazla otellerin temsilcileriyle turizm sektörüne yönelik bir Workshop düzenlendi. Seyahat acenteleri otelcilerle bizzat tanışarak son haberleri, kış konseptine ilişkin bilgileri ve yaz sezonu planlarını öğrendi.

Şirketin CEO’sun Vladimir Rubtsov “Yılbaşı öncesi etkinliğimizde ortaklarımızı ve meslektaşlarımızı görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu, geçen yılın sonuçlarını tartışmak, haberleri ve geleceğe yönelik planları paylaşmak için mükemmel bir fırsat. Etkinliğin arifesinde FUN&SUN, Tecrübe ve bilgi alışverişinin, turizmin gelişiminde ortaklaşa yeni zirvelere ulaşmamıza yardımcı olacağından eminiz" dedi.

2023 yılı sonunda FUN&SUN Türkiye’de 750 bin paxa ve şirket olarak da yaklaşık 2 milyon kişiye hizmet verdi. Şirketin stratejisine göre gelecek yıl pax kapasitesi 2 milyon 600 bin olarak planlanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha