Elite World İstanbul Florya’da İtalyan Lezzetleri!

Elite World İstanbul Florya’da İtalyan Lezzetleri!
27 Eylül 2023, 10:59
Elite World Hotels & Resorts’un misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkaran restoranı The Grill Ocakbaşı’nın usta şefleri ilgi gören workshop’larına bir yenisini daha ekledi.

İtalyan Lezzetleri Pizza worshop’u iş, tatil ve eğlence amaçlı konaklamalar için şehrin merkezindeki konumuyla öne çıkan Elite World Florya’da gerçekleşti. Otel içinde yer alan The Grill Ocakbaşı’nın usta şefleri, “İtalyan Lezzetleri Pizza Workshopu” ile pizza yapımının özel sırlarını paylaştı. Katılımcılar, Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde gerçek İtalyan pizzasının nasıl yapıldığını deneyimledi. Hamurun yoğurulmasından, malzemelerin seçimine ve pişirmeye kadar her aşamayı deneyimleyen katılımcılar, Elite World Chefs sertifikalarını alarak workshop’u tamamladılar.

Yeni nesil ocakbaşı konseptiyle hizmet veren The Grill Ocakbaşı, otel misafirlerine hizmet vermenin yanında bir restoran markası olarak da rağbet görüyor. The Grill Ocakbaşı, geleneksel ocak başı kültürünü yeniden yorumlayarak farklı alternatifler arayanları da dünya mutfaklarının en seçkin tatları ile buluşturuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha