Elite World Hotels & Resorts dört yeni markası ile EMITT’te!

Elite World Hotels & Resorts dört yeni markası ile EMITT’te!
13 Nisan 2023, 17:26
Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels&Resorts dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e bu yıl dört yeni markasıyla katılarak turizme yeni bir bakış açısı getiren stratejisini yatırımcı ve girişimcilerle paylaşıyor.

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotel&Resorts, EMITT Fuarında dört yeni markasıyla yer alıyor. Yeni stratejisi doğrultusunda isim hakkı vererek management ve franchise işletme modelleri çalışmalarını sürdüren Elite World Hotels & Resorts, turizm sektörüne kazandırdığı dört yeni markasıyla Türk yatırımcısının sektördeki gücüne güç katmayı amaçlıyor.

Emel Elik Bezaroğlu: “EMITT olumlu sinyaller verdi, Bayrama güçlü hareket bekliyoruz”

Elite World Hotels & Resorts Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, 46 yıldır turizm sektöründe edindikleri konaklama uzmanlığını girişimci ve yatırımcılarla paylaştıklarını belirtti. Emel Elik Bezaroğlu, “Hem fuara hem de standımıza beklentimizin üstünde bir katılım görüyoruz. Bayram dönemiyle birlikte yukarı doğru bir ilerleme bekliyoruz.” dedi.

Fuarda Elite World Hotels&Resorts olarak dört yeni marka ile turizm yatırımcılarına, girişimcilere sundukları anlattıklarını aktaran Emel Elik Bezaroğlu “Elite World Hotels & Resorts olarak ekonomi, orta, üst ve lüks olmak üzere dört ayrı segmentte hizmet vermek için geliştirilen markalarımızla katıldığımız fuarda ziyaretçilerimizi ağırlıyoruz” dedi.

15 Nisan Cumartesi akşamına dek açık kalacak EMITT Fuarında, Elite World Hotel&Resorts Hall 3 Stand 3432’de misafirleriyle buluşuyor.

Elite World Hotels & Resorts markaları

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels & Resorts; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor. Elite World Hotels & Resorts 4 yeni markası ile turizm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurtdışında isim hakkı vererek büyümeyi hedefliyor.

Elite World Grand: İstanbul Basın Ekspres, Küçükyalı ve Sapanca’da faaliyet gösteren Elite World Grand, iş dünyası ve kongre turizmi için ihtiyaçları en iyi anlayan ve en doğru çözümleri sunabilen toplantı alanlarıyla sektörün dinamiklerini değiştiriyor. Yüksek üst segment olarak konumlanan Elite World Grand, Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran SPA, wellness hizmetleriyle misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Elite World: İstanbul Taksim, İstanbul Florya, Van, Marmaris’te konumlanan Elite World, restoranları, sağlıklı yaşam konseptleri ile misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

Elite World Comfy: Akıllıca tasarlanmış binaları, şehrin kalbinde rahatça erişilebilen lokasyonları, çağdaş çizgileri, modern ve aile dostu imkanlarıyla yeni nesil orta segment otellerden oluşan Elite World Comfy Taksim’de yer alıyor.

Elite World Go: Uygun fiyatla erişilebilir konforlu ve şık tasarımlı akıllı otel olarak tasarlanan Elite World Go, sıcak renklerde dekore edilmiş odaları ile ev konforunda bir rahatlık sunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha