Ege kapasitesini 4 katına çıkarıyor, Türkiye'ye 900 bin turist getirecek

Ege kapasitesini 4 katına çıkarıyor, Türkiye'ye 900 bin turist getirecek
31 Mayıs 2024, 13:54
FUN&SUN Türkiye’nin Product & Purchasing Müdürü Behice Çakır Anda Barut Collection Didim ve Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa otellerde gerçekleşen Recharge 2024 etkinliğinde bu yılki Türkiye hedefleriyle ilgili bilgiler verdi.

Rus tur operatörü FUN&SUN, 2024 yılında Ege Bölgesine yönelik uçuş programının kapasite dört katına çıkarılması da dâhil olmak üzere Türkiye'ye 900 bin turist göndermeyi planlıyor. Bu haberi FUN&SUN Türkiye’nin Product & Purchasing Müdürü Behice Çakır, Anda Barut Collection Didim ve Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa otellerde gerçekleşen Recharge 2024 etkinliğinde duyurdu.

FUN&SUN Recharge 2024, 2 Workshop, Didim ve Dalaman bölgesine en iyi satış yapan 200 seyahat acente ve Ege bölgesinin en iyi otellerinin katılımıyla gerçekleşti.

Geçtiğimiz haftalarda FUN&SUN ve Nirvana Hotels, Rusya ve Kazakistan’dan VIP seyahat acentelerini davet ederek büyük bir organizasyon gerçekleştirdi. Katılımcılar, Cosmos Moonlight Teknesinin ilk ziyaret edenlerden oldular. Cosmos Theatre’da ilk gösteri ‘Cabaret Show’ ve birçok özel etkinlikler gerçekleştirildi.

Fun& Sun, Türkiye'de iddialı hedefler koyuyor

FUN& SUN, Red Wings Havayolları'nın Premium Jet'iyle Türkiye'ye ilk uçuşunu 18 Mayıs'ta gerçekleştirdi. VIP misafirlere hizmet eden Premium Jet, 18 Mayıs’tan itibaren haftada 3 kez Moskova'dan Antalya'ya, 14 Haziran'dan itibaren ise Bodrum'a uçuş gerçekleşecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha