Dynamo Kiev kamp için Titanic Deluxe Golf Belek’i seçti

Dynamo Kiev kamp için Titanic Deluxe Golf Belek’i seçti
03 Şubat 2021, 12:51
Ukraynalıların dünyaca ünlü futbol takımı kamp için Antalya'da Titanic Deluxe Golf Belek’i seçti.

Ukrayna’nın önde gelen takımlarından Dynamo Kiev, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde kamp çalışmaları için Antalya'da Titanic Deluxe Golf Belek’i seçti.

Antalya, her geçen gün ulusal ve uluslararası olmak üzere yeni futbol kulüplerinin devre arası kamp bölgesi olarak tercih ettiği futbol turizminde öncü bir şehir haline geldi. Antalya’nın yılda 300 gün güneşli ılıman bir iklime sahip olması, yüksek kalitedeki futbol sahaları ve tesisleri ile profesyonel futbol takımlarının başarılı bir kamp için ihtiyacı olan tüm imkânları sunması en önemli etkenler.

Toros Dağları’nın görkemine nazır, Beşgöz Nehri’nin romantik kıvrımları ile yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Titanic Deluxe Golf Belek, sunulan üst düzey hizmet, Fifa standarlarında sahalar ve tam donanımlı kulüp binası ile futbol profesyonellerine birinci sınıf bir kamp imkanı sağlıyor. Titanic Spor Merkezi Antalya’nın elverişli ikliminde kamp olanağı ve muhteşem bir konaklama deneyimi ile futbol takımlarının kamp için tercih ettiği tesislerin başında geliyor.

Profesyonel futbol takımlarının hazırlık kamp çalışmaları için 2013 yılında Antalya Belek’te açılan Titanic Futbol Merkezi, bölgedeki yeni ve en iyi kondisyon merkezlerinden. Titanic Futbol Merkezi içerisinde 1.250 kisi kapasiteli VIP locaları olan tribün, kafeterya, 4 adet 30 kişilik tam teşekküllü futbol takımları için soyunma odası, kadın hakem odası, erkek hakem odası, doping kontrol odası, doktor ofisi, her takıma özel depo alanları, 24 saat sıcak su ve araç otoparkı buluyor. Takımlar ayrıca otel içerisinde bulunan tam donanımlı profesyonel fitness merkezini (680 m2) ve son teknolojiye sahip toplantı salonlarını kullanabiliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha