Rota

Dünyanın peynir temalı ilk oteli açılıyor

Dünyanın peynir temalı ilk oteli açılıyor
10 Ocak 2020, 11:13
Dünyada tematik otellerden belki de en ilginci açılıyor.

Dünyanın peynir temalı ilk oteli Londra'da açılıyor. 29 Ocak'ta kapılarını misafirlerine açacak olan otelde peynir temalı mobilyalar, duvar kağıtları, minderler, örtüler bulunacak. Hatta banyosunda peynir esanslı sabunlar bulunacak.

Misafirler, suit otelin devasa peynir tesislerinin önünde selfie çekilebilecekler. Oteldeki yemek seçeneği kendin pişir kendin ye türünde olacağı için otelde birçok peynir temalı yemek pişirme kitapları da olacak. Ayrıca yemeklerini kendileri pişiremeyen misafirler için peynir teslimat servisleri bulunacak.

Webtekno'da yer alan habere göre bir apartmanın içerisinde yer alacak olan suit, Cafe Rouge tarafından yeni "cheesy" menüsünü kutlamak için tasarlandı. Ancak otel, faaliyetlerini uzun süre boyunca devam ettirmeyecek ve 6 Şubat tarihinde kapılarını kapatacak.

Otelde kalma süresi de 1 geceyle sınırlandırılmış durumda. Ücretsiz olarak kalınabilecek olan dünyanın ilk peynir temalı otelinde misafirler, restoran zincirine bağışta bulunabilecekler. Cafe Rouge'un pazarlama yöneticisi Jacqueline Fletcher "Biz sürekli olarak müşterilerimizin damak tadını karşılamak istiyoruz ve peynirli yemekler konusunda gerçekten iştahlı olan insanlar olduğunu biliyoruz" ifadelerini kullandı.

Peynir sevdalıları için peynir temalı bu oteli kurduklarını dile getiren Jacqueline Fletcher, misafirlerinin kendi kış yemeklerini de deneyebileceklerini söyledi.

Etiketler:peynir otel londra
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha