Dünyanın En İyi 25 Küçük Oteli Listesi’nde Kapadokya sürprizi

Dünyanın En İyi 25 Küçük Oteli Listesi’nde Kapadokya sürprizi
06 Şubat 2017, 14:20
Kapadokya Hezen Cave Hotel, 2017 TripAdvisor Travelers’ Choice sıralamasında dünyadaki tüm küçük oteller arasında 16. sırada yer aldı. Hezen Cave Hotel, dünyanın en iyi 25 küçük oteli arasına Türkiye’den adını yazdıran tek otel oldu.

Kapadokya’da yer alan Hezen Cave Hotel, 2017 TripAdvisor Travelers’ Choice dünyanın en iyi 25 küçük oteli sıralamasında 16. sırada yer aldı. Hezen Cave Hotel, sıralamada yer almayı başaran Türkiye’deki tek küçük otel oldu.

TripAdvisor Travelers’ Choice en iyiler sıralaması, dünyaca ünlü seyahat sitesi tripadvisor.com’un milyonlarca üyesinin her yıl konakladığı 10 binlerce tesise dair bıraktıkları puan ve yorumlar dikkate alınarak belirleniyor.

Kapadokya bölgesinde bulunan diğer butik otellerden farklı bir konsepte sahip olan Hezen Cave Hotel’in iç tasarımı tanınmış dekoratör Halide Didem tarafından yapıldı. Otelin eklektik tasarımı misafirlere konforun yanı sıra renkli ve zevkli bir ortam sunarken, hizmet kalitesiyle de Türk misafirperverliğinin en iyi örneklerinden birini yansıtıyor. Hezen Cave Hotel’in üçü suit, dördü superior suit olmak üzere kayalardan oyulmuş toplam 15 odası bulunuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha