Dünyaca ünlü etkinliğe Titanic Mardan Palace ev sahipliği yapacak

Dünyaca ünlü etkinliğe Titanic Mardan Palace ev sahipliği yapacak
11 Eylül 2019, 15:06
Dünya’nın alanında en iddialı MICE ve Wedding profesyonellerini bir araya getiren en önemli Forum konumuna ulaşan, International MICE &Wedding Forum'un adresi belli oldu.

Dünya’nın alanında en iddialı MICE ve Wedding profesyonellerini bir araya getiren en önemli Forum konumuna ulaşan, International MICE &Wedding Forum - IMWF 2020, 14-18 Mayıs’ta, Antalya’nın ikonik oteli Titanic Mardan Palace ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Her yıl 50’ye yakın ülkenin alanında en iddialı MICE ve Wedding profesyonellerini bir araya getiren ve Dünya’da bu konuda en etkili platform konumunda olan IMWF, beşinci yılında yine Antalya’da yapılacak.

Dev üretkenliğe sahip MICE ve Wedding acentelerinin üst düzey yetkilileri ile görüşmek, tanışmak, iş ve dostluk ilişkisi kurabilmek amacıyla pek çok ulusal ve uluslararası zincir otel, büyük havayolu şirketleri, konusunda uzman sektörel tedarikçi firma IMWF’e akın edecek.

Forum kapsamında gündüz, alanında uzman ve vizyoner profesyonellerin sahne aldığı zengin içerikli panellerde ve oturumlarda sektörün son trendleri tartışılacak, ayrıca birebir randevulu görüşmelerde katılımcılar birbirlerini tanıyacak ve ürünlerini tanıtma fırsatı elde edecek.

Akşamları ise dünyanın en iyi etkinlik tasarımcılarının özel olarak hazırladığı benzersiz Show ve partileri ile IMWF’20, bu yıl da çok büyük bir iş potansiyelini eşsiz bir atmosferde bir araya getirecek.

IMWF’19 kapsamında sağlanan büyük başarı ve memnuniyet sonrasında IMWF’20 için tam tarihi ve mekanı henüz daha duyurulmamış olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanından pek çok sayıda otel, etkinlik firması ve havayolu şirketi ön rezervasyonla yerlerini kapatmaya başlamıştı.

Her yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Tanıtma Genel Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Antalya Valiliği ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ile Antalya Valiliğinin Sayın Münir Karaloğlu önderliğinde desteklediği IMWF, önümüzdeki senede de aynı şekilde desteklenmesi bekleniyor.

Tüm katılımcılara Antalya’nın tarihi ve kültürel dokusunun düzenlenecek gezi ve özel organizasyonlarla yaşatılacağı IMWF’20, Türk Hava Yolları Ana Partnerliği, Titanic Mardan Palace ev sahipliği ve de Inventum Global’in güç birliği ile gerçekleşecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha