Dünya otelcilik devi de 'Her şey dahil'e giriyor

Dünya otelcilik devi de 'Her şey dahil'e giriyor
24 Ağustos 2019, 11:06
Her şey dahil sistemi dünya otel devleri tarafından model alınmaya başladı.

Her şey dahil sistemi dünya otel devleri tarafından model alınmaya başladı. Marriott International, her şey dahil konseptine el attı. Şirket, Karayip-Meksika bölgesinde beş yeni tesisle başlayacak yeni bir her şey dahil platformunu piyasaya sürmeyi planlıyor.

Giderek daha rekabetçi olan her şey dahil sektörüne 800 milyon dolardan fazla yatırım yapacak Mariott yönetimi sözleşmeleri imzaladığını açıkladı.

Marriott International Küresel Marka Sorumlusu Tina Edmundson, “Markalarımızın çeşitliliği ile yeni imkanlar sunmayı hedefliyoruz. Portföyümüzü bu yeni teklifle genişleterek, gezginlerin Westin’den W’ye kadar inanılmaz markalarımızı keşfetmek için yeni konseptimiz her şey dahil konsept aracılığıyla yeni imkanla sunmayı planlıyoruz.” dedi.

İlk her şey dahil otel 2022'de açılacak

Bu konsept, 2022’de kapılarını açacak olan Punta Cana’daki 650 odalı her şey dahil Autograph Collection ile hizmete girecek. Ardından Meksika'daki Riviera Nayarit'te 2023'te açılacak 240 odalı Ritz-Carlton tesisinde her şey dahil sistem uygulanacak.

Şirket, Marriott Bonvoy seyahat programını ve The Ritz-Carlton ve Westin Hotels & Resorts dahil olmak üzere ikonik markalarını kullanarak her şey dahil segmentinde büyümeye hazırlanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha