Dosso Dossi'lerde renovasyon

Dosso Dossi'lerde renovasyon
23 Nisan 2018, 09:59
Politur bünyesinde faaliyet gösteren Dosso Dossi Downtown ile Dosso Dossi Old City’nin dekorasyonu, sağlık ve SPA donanımı ile konsiyerj hizmetleri baştan aşağıya yenilenecek.

İstanbul’un en iddialı şehir otelleri arasında gösterilen ve Politur bünyesinde yer alan Dosso Dossi Downtown ile Dosso Dossi Old City, konukları için büyük bir dönüşüme hazırlanıyor.

Şehir otelciliği konseptinde kendi özgün kulvarını yaratan Politur, büyük bölümü yabancılardan oluşan konuklarına daha kaliteli hizmet verebilmek için beş yıldızlı iki otelde yenileme çalışmaları başlattı.

Proje çerçevesinde ikisi de tarihi yarımadada yer alan Dosso Dossi Downtown ile Dosso Dossi Old City’nin dekorasyonu, sağlık ve SPA donanımı ile konsiyerj hizmetleri, baştan aşağıya yenilenecek.

Dosso Dossi Downtown ve Dosso Dossi Old City, çalışmalar tamamlandığında konuklarına yeni ve farklı deneyimleri bir arada yaşama imkânı sunacak.

Politur’un 5 yıldızlı kalitesini taçlandıracağı otellerini tercih eden konuklarına ayrıca çeşitli sürprizleri de olacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha