Dolu lüks jetle Antalya'ya ilk turistleri getirdi

Dolu lüks jetle Antalya'ya ilk turistleri getirdi
20 Mayıs 2024, 10:51
Rus tur operatörü, zengin yolculara hizmet verdiği premium konsepti için Antalya lüks jetle uçuşlara başladı.

FUN&SUN, üst segment yolculara hizmet verdiği Premium konsepti için Antalya ve Bodrum'a Red Wings Havayollarına ait SSJ-100 tipi tamamen Business Class konfigürasyonlu Jet ile uçuşlarına Moskova Vnukovo Havalimanından başladı.

50 yolcu kapasiteli jet dolu olarak Antalya'ya indi

Red Wings Havayolları'nın SSJ-100 tipi iş konfigürasyonlu uçağıyla 50 yolcu kapasiteli ilk uçuşu için 18 Mayıs'ta Moskova Vnukovo Havalimanı'ndan Antalya'ya ilk uçuş düzenlendi. Uçuş yüzde 100 kapasiteyle havalandı. Ruslar bu yaz iş jetiyle Antalya ve Bodrum'daki lüks otellere uçacak.

Vnukovo Havalimanı'nda iş jeti yolcuları için check-in kontuarlarında kutlama düzenlendi.

Lüks uçakta turistlere konforlu business class koltuklar, yemekler, alkolsüz ve alkollü içecekler, multimedya seçenekleri içeren tabletler, sıcak battaniyeler, terlik ve uyku maskesi içeren hediye setleri, kozmetik ürünler ve çocuk seti sunuluyor.

Tatil için Antalya'daki Rixos otellerini veya Bodrum'daki premium otelleri tercih eden turistler, iş jeti uçuşlu turları FUN&SUN'dan satın alabiliyor .

FUN&SUN Premium Jet'in 2024 yazındaki uçuş programı Antalya ve Bodrum olmak üzere iki tatil beldesine gerçekleştirilecek.

Antalya'ya 18 Mayıs'ta başlayan uçuşlar 13 Ekim'e kadar Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri haftada üç gün olarak gerçekleştirilecek.

Tatil için Rixos otellerini tercih eden misafirler Premium Jet ile üst düzey uçuşun tadını çıkaracak.

14 Haziran itibariyle 10'ar günlük programlar halinde devam edecek Bodrum uçağı ise Eylül ortasına kadar hizmet verecek. Bodrum için FUN&SUN Premium misafirlerine bölgede hizmet verdiği 22 Premium oteli sunacak.

Lüks turlar 307 bin rubleden başlıyor

22 Mayıs'ta 5 yıldızlı Rixos Sungate otelinde 7 gecelik “ultra her şey dahil” kalkışlı tur paketi 307 bin rubleden satışa sunuluyor.

14 Haziran'da Resort Be Premium Bodrum otelinde 11 gecelik kalkışlı tur paketi iki kişi her şey dahil 633 bin ruble'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha