Diana Travel, Touristica’nın yüzde 50’sini satın aldı…

Diana Travel, Touristica’nın yüzde 50’sini satın aldı…
18 Ocak 2020, 11:56
Diana Travel, Touristica’nın da bünyesinde bulunduğu Tourama Tourism Seyahat ve Ticaret A.Ş.’nin yüzde 50’sini satın aldı.

Diana Travel, İbrahim Temel’e ait olan Tourama Tourism Seyahat ve Ticaret A.Ş.’nin yüzde 50’sini satın aldı. Şirketin bünyesinde Türk turizminin yakından tanıdığı tur operatörü Touristica da yer alıyor.

Konuyu sorduğumuz Diana Travel Genel Müdürü Burak Tonbul, uzun zamandır devam eden satın alma görüşmelerinin ocak ayının başında sonuçlandığını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak çalıştıkları otelleri ve partnerlerini bilgilendirdiklerini söyleyen Burak Tonbul, satın almayla ilgili detayları ve sektörel planlarını önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri basın toplantısında açıklayacaklarını söyledi.

İbrahim Temel: Büyümek için ortak olduk

Satışla ilgili konuştuğumuz Touristica Genel Müdürü İbrahim Temel ise, “Büyümek için ortaklık yaptık” dedi. Şirketteki genel müdürlük görevinin devam edeceğini kaydeden İbrahim Temel, 2020 hazırlıklarının devam ettiğini, önümüzdeki aylarda İstanbul’da yapacakları lansman ile ortaklığın sektörel stratejilerini kamuoyuyla paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar
Ahsen Kayasu
17 Eylül 2023, Pazar 04:57
Selâm lar, Mustafa Yakar halâ Diana Travel de görevli mi? Bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Ben yurtdışında yaşıyorum ve çok eskilerde Diana Kuşadası nda iş arkadaş ıydık. Saygılarımla Ahsen Kayasu E-mail adresimi: Kayasuahsen@gmail.com
AHMET NACİ MADENÜS YİV TOUR
20 Ocak 2020, Pazartesi 12:22
Her iki meslektaşıma hayırlı olsun dileklerimle
Cengiz Cansız
20 Ocak 2020, Pazartesi 10:01
İbrahim Bey'e ve yeni ortaklara hayırlı uğurlu olsun. İç Pazarın elit markalarından biri olan Toristica daha da başarılı olacaktır. Güzel bir birliktelik olacaktır inşallah.
Hilmi selimoğlu assos eden group hotels
18 Ocak 2020, Cumartesi 12:57
Sektörde 34 yıldır tanıdığım,Diana turizim sahipleri ve duru dan bugüne,Turistika turizimin sahibi Dostum,İbrahim temel in bu ortaklıklarını kutlarım hayırlı olsun.iş brlikteliklerimizin devamı dileklerimle.tekrar hayırlı olsun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha