Dev villa projesinde butik otel de yapacak

Dev villa projesinde butik otel de yapacak
29 Ekim 2018, 19:35
Taşçeken Grubun Bodrum’da 110 milyon euroluk villa projesi sürüyor. Taşçeken Group Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Taşçeken proje kapsamında butik otel de yapacaklarını söyledi.

Ege bölgesinde gayrimenkul projeleri geliştiren Taşçeken Group Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Taşçeken Hürriyet Yazarlarından Mete Tamer Omur'a projeleriyle ilgili bilgiler verdi. 110 milyon euroluk yatırımla hayata geçirilen Bodrum’daki Serenity Bodream’in 724 villadan oluştuğunu söyleyen Cevdet Taşçeken, “Bu projeyi de 2020’de tamamlamayı planlıyoruz. Proje sosyal tesisler, alışveriş mağazaları, Serenity Butik Otel ve daha fazlasını kendi içinde barındırıyor. 36 dükkanın yer aldığı minik bir AVM yer alıyor” diye konuştu.

Çeşme projesi 2019'da tamamlanacak

Devam eden gayrimenkul yatırımları hakkında da bilgi veren Cevdet Taşçeken, Çeşme ve Bodrum’da projelerinin bulunduğunu söyleyerek, şu bilgiyi paylaştı: “Çeşme’de devam eden bir projeyi devraldık. Jardin Eden Çeşme. 118 villadan oluşan üç etaplı bir yatırım. 44 villamız bitti ve yaşam başladı. İkinci etapta devam eden 80 villa bulunuyor. 118 villanın dışında 100 tane de 1+1 ve 2+1’den oluşan yapılar yer alıyor. 400 milyon liralık bir yatırım olan Jardin Eden Çeşme, 2019’da tamamlanacak.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha