Depremzedeleri otellerimizde 15 Mart'a kadar misafir edeceğiz

Depremzedeleri otellerimizde 15 Mart'a kadar misafir edeceğiz
27 Şubat 2023, 10:50
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu Antalya otellerindeki depremzede sayısıyla ilgili güncel bilgileri verdi.

AKTOB Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, Oksijen Gazetesi'ne Antalya otellerinde ağırlanan depremzedelerle ilgili bilgiler verdi. Kavaloğlu depremzedelere büyük küçük tüm otellerin kapısını açtığını belirtti.

65 bin depremzedeyi 15 Mart'a kadar misafir edeceğiz

65 binin üzerinde depremzedeyi yerleştirdiklerini ve 15 Mart’a kadar depremzedeleri misafir edeceklerini söyleyen Kavaloğlu, “Çözümler noktasında Vali beyle ve diğer başkanlarımızla toplantılar yapıyoruz. Küçük otellerimiz çok yürekli insanlar ve büyük bir özveri ile otellerini açtılar. Dolayısıyla 3 öğün yemek verme sisteminde de zorlanan otellerimiz var. Onlara da yardımcı oluyoruz. Hep birlikte gönüllülük esası ile çalışıyorlar. Açık oteller diğerlerine yardımcı oluyor. Her şey birazcık da yeni şekilleniyor. Biz 15 Mart’a kadar misafirlerimizi ağırlayacağız. Depremzedelerimiz bizim misafirlerimiz günde 3 öğün yemek barınma çamaşır ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu konuda hep birlikte el birliği ile bu yaraları sarmaya çalışıyoruz. Açık olan oteller lojmanlarını açtı. Kendi otelime de misafir aldım. Kemer’deki, Belek’teki otellerimi açtım. Kimi otelci lojmanlarını, kimi açık otellerini açtı. Herkes ne bulduysa yardımcı oluyor” dedi.

Yorumlar
Muhammet öz
01 Mart 2023, Çarşamba 11:52
Yapılanlar çok güzel Ama 15 Mart tan sonra ne olacak bu insanlar otel dışına çıkarılacak ya sonra birkaç tane otel ziyareti yaptım bir çoğuyla konuştum bazıların gidecek bir yeri yok bazılarının da kendin den başka kimsesi yok Sayın başkanım 15 Mart tan sonra bu insanlar neyapak bildiğiniz birşey varsa o vatandaşlarımızı bilgilendirin lütfen çaresiz bir şekilde bekliyorlar Saygılarımı Arz ederim
Arl
01 Mart 2023, Çarşamba 08:03
Otellerini deprem zedelere acan herkese teşekkür ediyorum bu acı günü de acıları paylaşmak asil bır mıllet olduğumuzun farkındayız Allah razı olsun kardeşim devletimiz güçlüdür hepsini geregını yapar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha