Deniz Alkaç, Metro Toptancı Marketin Türkiye satınalma direktörü oldu

Deniz Alkaç, Metro Toptancı Marketin Türkiye satınalma direktörü oldu
sayfayı yazdır, turizm ajansı
19 Eylül 2017, 16:56
Metro Toptancı Market Türkiye Satınalma Direktörlüğü görevine, şirkette 20 yıla yakın süredir önemli görevler üstlenen Deniz Alkaç atandı. Alkaç görevi, 1 Eylül tarihi itibarıyla grubun Avusturya operasyonuna atanan Thomas Rudelt’den devraldı.

Metro Türkiye ailesine 1998 yılında katılan Deniz Alkaç, geçtiğimiz yıllar süresince şirket açısından büyük önem arz eden stratejik görevlerde başarılı projeler yürüttü. Sırasıyla Kategori Yönetimi, Satınalma ve Food Service Delivery (Gıda Sevkiyat) gibi şirket içinde farklı departmanlarda çalışarak önemli deneyimler kazandı. 2013 yılında Kuru Gıda Grup Müdürü olarak atanan Deniz Alkaç, 2015 yılından bu yana Metro Toptancı Market FSD Direktörü olarak görev yapıyordu.

Sektöründeki lider konumu ve başarısının; çalışanlarının bilgi, yetenek ve inançlarına bağlı olduğunu düşünen Metro, organizasyonun içinden yeni kariyer fırsatları yaratmaya yönelik bir insan kaynakları yaklaşımı yürütüyor. Bünyesindeki yeteneklere yatırım yaparak etkisini sürekli büyütmeyi hedefleyen bu yaklaşımın güzel bir örneği olan Deniz Alkaç, başarılı kariyer çizgisini, Satınalma Direktörlüğü göreviyle sürdürüyor.

Etiketler:Deniz Alkaç Metro
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha