Dedeman Van açıldı

Dedeman Van açıldı
19 Mayıs 2023, 09:21
Dedeman Hotels & Resorts yeni otelini Van'da bugün açtı.

Son aylarda farklı illerde peş peşe imzaladığı otel anlaşmalarıyla gündeme gelen Dedeman Hotels & Resorts International otel açılışlarını sürdürüyor.

Dedeman Holding bünyesindeki Dedeman Van bugün faaliyete girdi.

Banu Dedeman: Van'ın tek resort oteli

Açılışta bir konuşma yapan Dedeman Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman “Van’ın Bodrum’u” olarak nitelendirilen Edremit ilçesinde, gölün kıyısındaki otelin Van'ın tek resort oteli olma özelliğini taşıdığına dikkat çekti. Dedeman markasını farklı konseptler sunan 9 markası ile büyütmeye devam ettiklerini belirtirken, misyonlarını; bulundukları şehirleri uluslararası seviyede tanıtmak, bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak olarak tanımladı. Dedeman Van oteliyle birlikte hizmete açık 24, sözleşmesi imzalanmış 14, imza aşamasında olan 15 otel ile yıl sonuna kadar toplamda 53 otele ulaşacaklarını belirten Dedeman farklı konseptler sunan 9 markası ile büyütmeye devam ettiklerini belirtirken, misyonlarını; bulundukları şehirleri uluslararası seviyede tanıtmak, bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak olarak tanımladı.

Dedeman misafirperverliği Doğu'nun gizemli ve büyüleyici şehri Van'da. Van Gölü'nün muhteşem manzarasına sıfır konumda bulunan otelimiz içerisinde bulunan bungalov konaklama, havuz, aquapark ve spa alanlarıyla 19 Mayıs 2023 Cuma günü açılıyor." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar
Casım yılmaz
20 Mayıs 2023, Cumartesi 09:47
Siz değerli yatırımcıları canıgünülden kutlarım.Vanımıza hayırlı olmasını temeni ederim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha