Dedeman Tokat ilin ilk elektrikli araç şarj istasyonunu hizmete sundu

Dedeman Tokat ilin ilk elektrikli araç şarj istasyonunu hizmete sundu
21 Ekim 2020, 10:07
Tokat ilinin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli Dedeman Tokat, Zorlu Energy Solutions (ZES) işbirliğiyle, elektrikli araçlar için değiştirmek ilk şarj istasyonunu hizmete sundu.

Tokat ilinin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli Dedeman Tokat, Zorlu Energy Solutions (ZES) işbirliğiyle, elektrikli araçlar için değiştirmek ilk şarj istasyonunu hizmete sundu. Çevreci bina teknolojisi tasarımıyla 3 yıl önce kapılarını yerine, şarj istasyonu ile; Elektrikli araç rotasında yerini alan Dedeman Tokat, hem misafirlerine hem çevre dostu araç sahiplerine hizmeti sunmaya devam ediyor.

Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri olan “Dedeman Turizm Grubu” yer alan Dedeman Tokat, çevreci sistemlerle bina tasarımı ve pek çok çevre dostu çalışmalarıyla dikkat çekiyor. “Dedeman Tokat” atıkların ayrıştırılmasından, kojenerasyon, atık pil, kağıt ve yağların toplanarak geri dönüşülmesinden, atık ampul imha projesine kadar bir çok projeyi hayata geçiriyor. Enerji tasarrufu üzerine çalışma planı ile çevre sezgisi konusunda örnek olan Dedeman Tokat, takip elektrikli otomobil devinimini hızlandırmak için devam ettirin ZES ile birlikte çalışmak ve yenilenebilir enerji üretimine geçişine katkı sağlıyor.

Bugüne kadar bölgelerin gelişimine yön veren bir grup gösteren ifade eden Dedeman Tokat Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, “Dedeman Tokat olarak çevreyle dost hizmet anlayışımızla, kaynaklarımızın daha verimli kullanılmasını ve çalışmalarımıza devam etmekteuz. Zorlu Energy Solutions işbirliğiyle ilk şarj istasyonunu hizmete sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Şarj istasyonumuz sadece Dedeman Tokat'ta konaklayan misafirlerimizin değil, tüm araç sahiplerinin iç açık olarak hizmet veriyor. Çevre dostu ve dönüşüm turizm anlayışımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. ” dedi.

Etiketler:Dedeman Tokat
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha