Dedeman'dan Sakarya'ya otel!

Dedeman'dan Sakarya'ya otel!
06 Haziran 2024, 09:05
Türkiye'nin en eski ve en büyük turizm tesisi ve otel zincirlerinden Dedeman, Sakarya'da otel açacak.

Türkiye'nin en eski ve en büyük turizm tesisi ve otel zincirlerinden Dedeman, Sakarya'da otel yapacak. Sakaryalı iş adamı Mahkum Kardan'ın yatırımıyla Erenler'de hayata geçecek otel yatırımı için, şehirdeki bir otel danışmanlık firması çalışmalara başladı.

Erenler Küpçüler Mahallesi'nde, D-100 kara yolundan şehir merkezine giriş noktasında daha önce satın alındığı öğrenilen arsada hayata geçirilecek olan otelin 4 yıldızlı ve 100 odalı olacağı öğrenildi. Otelin mimari projesi hazırlanıyor.

Otel yatırımını hayata geçirecek olan Mahkum Kardan ile danışmanlık firması sahibi Mehmet Yüce, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç ile bir araya geldi.

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç’e bilgi vermek üzere ziyarette bulunan Yatırım Danışmanı Mehmet Yüce, " Erenler ilçemiz yatırım açısından çok uygun bir yer, Şehrin girişinde olması bile büyük bir ayrıcalık. Başkanımız da sağ olsun bizlere yatırım konusunda desteğini esirgemedi. 2025 Haziran ayında otelimizi faaliyete geçireceğiz. Erenlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.(Medyabar)

Yorumlar
murat öztürk
06 Haziran 2024, Perşembe 09:45
SAKARYAYA HAYIRLI OLSUN
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha