Dedeman alternatif tatil paketleri hazırladı

Dedeman alternatif tatil paketleri hazırladı
25 Ağustos 2020, 18:31
Trabzon'da çeşitli ziyaretlerde bulunan Dedeman Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, pandemi döneminde kalabalık olan deniz tatillerine alternatif olarak özel tatil paketleri hazırladıklarını söyledi.

Bulundukları bölgelerin gelişimine yön veren bir grup olduklarını ifade eden Dedeman Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman şu açıklamalarda bulundu:

“Trabzon ilimizin gelirinin yüzde 55’i turizm kaynaklı. Yakın bölgede Körfez ülkelerinden direkt uçuş olan tek il Trabzon. COVID-19 nedeniyle zor günler geçirdiğimiz bu dönemde de Trabzon ilimizin sahip olduğu bu turizm potansiyelini daha da ön plana çıkarmak için çalışmalar yürütüyoruz. İcra Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Trabzon’a gelerek mülki amirleri ziyaret ettik, ilimizde turizmin gelişmesi adına neler yapabileceğimizi konuştuk.

Trabzon ilimizin kültürel ve doğal güzelliklerine dikkat çekmek ve özellikle yerli turiste önemli bir seçenek sunmak için özel tatil paketleri hazırladık. Pandemi döneminde kalabalık olan deniz tatillerine alternatif olarak hazırladığımız tatil seçenekleri ile Uzungöl, Ayder Yaylası, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Çal Mağarası gibi Trabzon’un birçok doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetme imkânı sunuyoruz. Dileyen misafirler mavi tekne turunu da tercih edebiliyor. Yıl sonuna kadar geçerli olacak tatil paketlerimiz ile herkesi Trabzon’a bekliyoruz.” dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha