Dedeman 18. otelini hangi ilde açacak?

Dedeman 18. otelini hangi ilde açacak?
03 Ocak 2020, 14:55
Banu Dedeman'ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevine gelmesiyle birlikte 10 yıl içinde 50 otele ulaşma hedefine yönelik çalışmalarını hızlandıran Dedeman Grubu'nun 18. otelini açacağı il belli oldu.

10 yıl içinde 50 otele ulaşmayı hedefleyen Dedeman Grubu yeni otel yatırımlarıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. Dedeman'dan yapılan açıklamada Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Turizm Grubu'nun 50 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye'de ve dünyada hizmet verdiği 17 oteliyle iş ortaklarına ve bulunduğu illere katma değer sağlamayı sürdürdüğü belirtildi.

18. otel Kastamonu'ya

Yeni projeler ile otel sayısının artırılacağı belirtilen açıklamada " Şimdi de Dedeman kalitesi ve Geleneksel Dedeman Misafirperverliği sunduğumuz zincirimize 18’inci halkayı ekleyecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu kapsamda; Kastamonu ilimizde hayata geçireceğimiz yeni projemizle ilgili bilgileri paylaşmak adına gerçekleştireceğimiz basın toplantısında, siz değerli basın mensubu dostlarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyacağız." ifadeleri kullanıldı. Yeni Dedeman otelinin tanıtım toplantısı 8 Ocak Çarşamba günü Dedeman İstanbul Oteli'nde gerçekleştirecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha