D Maris Bay Operasyon Direktörü Todor Başoğlu oldu

D Maris Bay Operasyon Direktörü Todor Başoğlu oldu
02 Haziran 2023, 11:51
Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu otellerinden D Maris Bay’in Operasyon Direktörü görevine Todor Başoğlu getirildi.

Datça yarımadasının en özel koylarından biri üzerinde yer alan D Maris Bay, “Baydreaming” konseptiyle, tatillerinde seçkin deneyimler arayan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

D Maris Bay’in Operasyon Direktörü görevine getirilen Todor Başoğlu, otelcilik, konaklama ve yeme-içme alanında edindiği operasyonel bilgi birikimini D Maris Bay çatısı altında sürdüreceği için duyduğu heyecanı dile getirdi. Başoğlu, “D Maris Bay, misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunuyor. Dünya çapında ünlü şeflerin yönetimindeki restoranları, her ritme ve zevke uygun plajları, hem ruha hem de bedene hitap eden hizmetleriyle mutlaka ‘yaşanması gereken’ yerlerden…” diyerek sözlerini tamamladı.

Todor Başoğlu hakkında

Kariyerine Hyatt Regency İstanbul'da başlayan Todor Başoğlu, Four Seasons Hotel'de on altı yılı aşkın bir süre yiyecek ve içecek alanında çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Avrupa genelinde, Kuzey Afrika ve Azerbaycan’da aldığı görevlerle operasyonel etkinliğini ve güçlü deneyimini gösterdi. Daha sonra Divan Otelleri'ne geçerek Operasyon Direktörü rolünü üstlendi ve Yiyecek İçecek Direktörü olarak on beş otelin standartlarını belirlemek, konseptleri ve eğitim araçlarını oluşturmak sorumluluklarını yürüttü.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha