Cullinan Belek Moskova'da acentalara tanıtıldı

Cullinan Belek Moskova'da acentalara tanıtıldı
12 Eylül 2023, 08:25
Rusya'nın en büyük tur operatörlerinden Biblio Globus Moskova’da görkemli bir organizasyona imza attı.

Organizasyon, Biblio Globus’un Türkiye’deki ana partneri FIT Holidays ile birlikte, Antalya’nın önde gelen Deluxe Hotellerinden CULLINAN BELEK ‘in sponsorluğunda gerçekleşti.

Biblio Globus'un temsilcileri ve 100'den fazla alt acentesiyle birlikte stratejik partneri Aeroflot'un temsilcilerinin katıldığı özel gece Moskova'nın ünlü Kızıl Meydanı'ndaki Four Seasons Hotel'de yer aldı. Misafirlere CULLINAN BELEK tarafından Antalya'yı ve oteli tanıtan sunum gerçekleştirildi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde özel olarak tasarlanmış pasta kesiminin ardından firma temsilcileri, sezonla ilgili kısa değerlendirmelerde bulundu.

AKAY Group – FIT Holidays Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur ise konuşmasında şu sözlere yer verdi: “ Öncelikle bu harika organizasyonun gerçekleşmesine katkı sağlayan Biblio Globus ve CULLINAN BELEK temsilcilerine ve tüm katılımcılara teşekkür etmek istiyorum. Bu gece, Moskova şehrinin 876. kutlama yılına denk gelirken, FIT Holidays - Biblio Globus işbirliğinin de 10. yılını tamamlamak üzere olduğumuzu bildirmekten gurur duyuyoruz. Geçen bu süre zarfında özellikle 2019 sonrasında turizm sektöründe birçok iniş ve çıkış yaşandı. Bu zorlu zamanlar, işbirliğimizin ve güvenimizin karşılıklı olarak artmasını sağlayarak ilişkilerimizi daha da sağlamlaştırdı. Aldığımız sonuçlar, Biblio Globus’un ülkemize gönderdiği misafirlerin büyük payının FIT Holiday tarafından karşılanması ve operatörümüz tabiri ile de ana partneri olmamızın liderliğini bize destek olan otelci dostlarımız ile pekiştirerek devam ettireceğiz”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha