Corendon'un 2024'te İngiltere'den uçacağı rotalar!

Corendon'un 2024'te İngiltere'den uçacağı rotalar!
27 Kasım 2023, 09:43
Corendon Airlines Ticari Direktörü Mine Aslan 2024 yaz aylarında İngiltere'den uçacakları rotaları genişlettiklerini söyledi.i?

Corendon Airlines Ticari Direktörü Mine Aslan 2024 yaz aylarında İngiltere'den uçacakları rotalara yenilerini eklediklerini söyledi

Londra'dan Antalya'ya haftada 3 kez uçacak

Aslan'ın verdiği bilgiye göre Corendon önümüzdeki yaz Londra Stansted Havalimanı'ndan Antalya'ya haftada üç uçuşla yeniden hizmet vermeye başlayacak.

2024 yazında İngiltere'den Antalya, Dalaman ve Girit'e haftada 34 uçuş yapacak

Corendon Airlines şu anda 2024 yazında İngiltere'den haftalık 34 uçuş sunuyor. Türk havayolu gelecek yıl Gatwick, Stansted, Manchester, Birmingham, Newcastle, Bristol ve Glasgow'dan Antalya, Dalaman ve Girit'e sefer yapacak.

Girit'e de uçacak

Aslan 2024 yaz aylarında İngiltere Gatwick ve Manchester havalimanlarından Yunanistan'ın Girit adasına uçuşu da programlarına eklediklerini söyledi. 'Birçok ticaret ortağımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda, İngiltere teklifimizi 2024 yazında Girit'i de kapsayacak şekilde genişlettik' diyen Aslan Girit uçuşlarının önümüzdeki yıllarda İngiltere'den eklemeyi planladıkları birkaç yeni destinasyondan ilki olacağını da söyledi.

2024 yazında İngiltere'den rekor koltuk

Aslan şunları ekledi: "Bu ek uçuşlar, İngiltere'den şimdiye kadarki en büyük programımız olan 2024 yaz kapasitemizi 360.000'in üzerine çıkaracak."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha