Corendon: Tüm imkanlarımızla halkımızın yanındayız

Corendon: Tüm imkanlarımızla halkımızın yanındayız
15 Şubat 2023, 11:07
Türkiye'nin önde gelen turistik hava yolu şirketlerinden Corendon Airlines, afetzedelerin yaralarını sarmak için bölgedeki uçuşlarına devam ediyor.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve Türkiye’nin birçok ilini etkileyen depremlerin derin üzüntüsü yaşanıyor. Deprem bölgesindeki mağduriyetlerin giderilmesi için tüm imkanlarını seferber eden Corendon, "Bu zor günleri dayanışma ile hep birlikte aşacağımıza inanıyoruz" açıklamasını yaptı.

Şirket tarafından yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Ülkemizin önde gelen şirketlerinin yardımlarını saygıyla takip ediyor, bizler de bu örnek dayanışmaya var gücümüzle destek veriyoruz.

Bu afetten etkilenen şehirlerimizdeki ihtiyaçlara Corendon Turizm Grubu Şirketlerinin imkanları ve çalışma arkadaşlarımızın özverileri ile seferber olarak elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Yetkili kurumların koordinasyonunda bölgeye yardım ve kurtarma uçuşları düzenliyor, grup otellerimizin kapısını afetzedelerimize açıyoruz.

Bir daha yaşanmamasını dilediğimiz bu felakette yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha