Corendon Rusya’nın o kentine her gün uçacak

Corendon Rusya’nın o kentine her gün uçacak
24 Mart 2017, 10:22
Corendon Airlines, Rusya’nın Yekaterinburg şehrine Nisan sonu itibariyle her gün uçmaya başlıyor.

Taşıdığı turist sayısı ile Türkiye turizmine önemli bir katkı sağlayan uluslararası havayolu Corendon Airlines, Rusya’nın Yekaterinburg şehrine Nisan sonu itibariyle her gün uçmaya başlıyor.

Geçtiğimiz yıl Rusya - Türkiye arasında düzenlenen tarifeli uçuşlara izin verilmesiyle birlikte, Rusya’nın en büyük kapitallerinden Yekaterinburg’a sefer düzenlemeye başlayan Corendon Airlines, 2017 yaz sezonunda bu şehre her gün uçacağını açıkladı.

Seferlerle ilgili olarak Corendon Airlines Ticaret Müdürü Mine Aslan, “Kurulduğumuz günden itibaren ilk kez Rusya’ya tarifeli uçmaya geçtiğimiz sene başlamıştık. Her zaman uçuş düzenlediğimiz hatlarda istikrarlı bir büyüme stratejisi yürütüyoruz. Bu sebeple, Yekaterinburg’a geçtiğimiz yıl yaptığımız uçuş sayısı haftada 2 iken bu sezon için bu uçuşları günlük olarak planladık. 2016 sonbaharındaki uçuşlarımıza olan talep ve bu sene Antalya’yı ziyaret etmesi beklenen Rus vatandaşlarının sayısındaki artış sonucu, bu sezon 26 Nisan’dan 31 Ekim’e kadar Rusya’nın Yekaterinburg şehrine Antalya’dan günlük ve tarifeli uçacağız. Önümüzdeki günlerde Rusya’nın başka şehirlerine de uçmak için planlamalarımız devam ediyor” dedi.

Corendon Airlines’ın Antalya - Yekaterinburg uçuş tarifesi şu şekilde:

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha