Corendon Airlines, FC Nürnberg ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Corendon Airlines, FC Nürnberg ile sponsorluk anlaşması imzaladı
27 Temmuz 2020, 15:03
Corendon Airlines, Almanya’nın popüler futbol kulüplerinden FC Nürnberg ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Corendon Airlines, Almanya’nın popüler futbol kulüplerinden FC Nürnberg ile sponsorluk anlaşması imzaladı! Uzun yıllardır Almanya’da gerçekleştirdiği başarılı turistik operasyonlarla bu pazarda markalaşan Corendon Airlines, Alman 1. FC Nürnberg futbol kulübüne özel tasarladığı uçağını Nürnberg Havalimanı’nda gerçekleştirdiği basın toplantısı ile tanıttı.

Corendon Airlines, Almanya’nın popüler futbol takımlarından 1. FC Nürnberg Futbol Kulübü’ne özel tasarladığı Boeing 737-800 tipi uçağını Nürnberg Havalimanı’nda kulüp temsilcilerinin ve Nürnberg Belediye Başkanı’nın katıldığı karşılama töreni ile tanıttı. Önümüzdeki sezonda, Corendon Airlines’ın Türkiye ve Avrupa uçuşlarını Nürnberg’de base olarak gerçekleştirecek olan uçak, havalimanına ilk uçuşunu yaparken bir havacılık geleneği olan su takıyla karşılandı.

1. FC Nürnberg Ticari Direktörü Niels Rossow, Corendon Airlines sponsorluğunun bu zor dönemde her iki taraf için de umut vadettiğinin altını çizerek yapılan iş birliğinin her iki taraf için de başarılı sonuçlar vereceğini umduklarını belirtti ve "1. FC Nürnberg olarak Corendon Airlines’a teşekkür etmek istiyoruz. Taraftarımız, bugünden itibaren Nürnberg'den tatil destinasyonlarına uçarken kulübümüzün logosunu taşıyan bir uçakla seyahat edebilecek. Bu hem kulübümüz hem de taraftarlarımız için gurur verici bir gelişme” dedi.

1. FC Nürnberg logosu, Corendon Airlines ile gökyüzüne uzanıyor!

Corendon Airlines uçağının Almanya’nın popüler kulüplerinden, Almanya 1. Futbol Ligi’nde FC Bayern Münih’ten sonra en çok şampiyon olan 2. takım unvanına sahip 1. FC Nürnberg renkleri ile tasarlanmış olmasının yanı sıra her iki tarafta gövdede ve kuyruk kısmında kulübün logosu bulunuyor. Uçağın burun kısmında ise kulübün efsanevi futbolcusu olan, aynı zamanda FC Nürnberg’in popüler stadına da ismi verilen Max Morlock’a özel bir uygulama bulunuyor. Yine uçağın içerisindeki koltuk başlıklarında kulübün renklerine ve logosuna özel tasarım kullanılıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha