HIKVISION

Clup Med Rusya CEO'sundan Türkiye değerlendirmesi

Clup Med Rusya CEO'sundan Türkiye değerlendirmesi
08 Ekim 2019, 09:24
Fransa'nın en büyük tur operatörü Club Med'in Rusya CEO'su Olivier Monceau 2019 turizm sezonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Club Med'in Rusya CEO'su Olivier Monceau, Rus Tur Operatörleri Birliği(ATOR)'a yaptığı değerlendirmede 2019 yaz sezonunda müşteri sayısını yüzde 10-15 oranında arttığını ifade etti.

Türkiye'de yüzde 10 büyüdük

Rusya'daki birçok tur operatörü gibi bu yılda ana rotalarının Türkiye olduğunu belirten Monceau " Yaz döneminde en çok Türkiye'ye tatilci götürdük. Türkiye'ye götürdüğümüz müşteri sayısında bu yıl yüzde 10 artış sağladık." diye konuştu.

Bu yaz Club Med markalı tatil köylerine ve uzun mesafeli varış noktalarına turların tanıtımını ve satışını artırmaya karar verdiklerini belirten Monceau " Bunlar, öncelikle Maldivler, Bali ve Mauritius. Bu destinasyonlarda geçen yaza göre satışlarda yüzde 30 artış yakaladık." ifadelerini kullandı.

Club Med'in Rusya'da bu yaz üst segment müşteri kitlesine yoğunlaştığını belirten Monceau, " Lüks tatile yoğunlaşma stratejimiz sonuç verdi. Premium segmentte 2018 yaz sezonuna göre% 44 daha fazla yeni müşterimiz var." dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha