HIKVISION

Clup Med Palmiye'de Ruslar için görülmemiş indirim!

Clup Med Palmiye'de Ruslar için görülmemiş indirim!
29 Haziran 2020, 10:59
Antalya'da Temmuz ayı içinde açılacak oteller Rusları çekmek için cazip indirimler sunuyor.

Antalya Kemer'deki Club Med Palmiye 11 Temmuz'da sezonu açacak. Club Med'in Rusya'daki pazarlama ve iş geliştirme direktörü Valeria Zarudneva otele Rusya'dan yoğun rezervasyon aldıklarını söyledi. Zarudneva, bunun sebebinin Türkiye'nin, Ruslara açılacak ilk ülkelerden biri olma beklentisinden kaynaklandığını ifade etti.

Zarudneva: Rusların ilgisinden memnunuz

Otel için bugüne kadar çok sayıda rezervasyon aldıklarını belirten Zarudneva, " Bu rezervasyonların çoğu Mayıs ve Haziran ayları için konaklama satın alan ancak koronavirüs salgını sebebiyle tatilini Temmuz Ağustos'a transfer eden müşterilerimizden oluşuyor. Ancak sadece bunlar değil yeni müşterilerin de ilgisi var. Rezervasyonların önemli bir bölümü Temmuz ortasından Ağustos sonuna kadar olan dönem için yoğunlaşmış durumda. Eylül'den Kasım ayının başına kadar olan dönemde de gitmek isteyenler var. Bu yıl Club Med Palmiye Kasım tatilleri için de açık olacak. " diye konuştu.

Zarudneva, koronavirüs tedbirleri kapsamında müşterilere güvenli bir tatil sunmak için tesisin toplam kapasitesinin yüzde 65'i kadar müşteri alacaklarını ifade etti.

Fiyatlarda yüzde 40 indirim yaptı, 1 haftalık tatil 9 bin 300 lira

Koronavirüs salgınının tatil yapacakların bütçesini de olumsuz etkilediğini belirten Zarudneva " Bu nedenle bu yıl Temmuz ve Ağustos aylarında tatil için benzeri görülmemiş bir fiyat teklifi sunuyoruz. Temmuz ve Ağustos ayı için yüzde 30-40 indirimli fiyatlar sunuyoruz" dedi.

Ağustos ayında Rusya'dan Antalya'da Club Med Palmiye konaklamalı 1 haftalık turların bedeli 95 bin rubleden (9 bin 300 TL) satılıyor.

Yorumlar
Mehmet Mehmetoğlu
30 Haziran 2020, Salı 09:05
Neden indirim yaparsınız anlamam! Adam zaten gelecekse, indirim yapmanın ne gereği var. Salgın var, hasta olcak ölecel bu yüzden gelmeyecekse, indirim yapınca “ aa indirim var, ölüm tehlikesi olsada gideyim “ der mi? Akıl var mantık var. Revenue Management’e giriş kitabından başlayın okumaya da işi öğrenin biraz.
Teoman Kayatekin
30 Haziran 2020, Salı 07:02
Değerli turizmci dostlar, Her birimiz bu dönemde çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Geldik 2020 Temmuz ayına. Yaz sezonu için kalan süre aşağı yukarı belli. ‘’Fiyat Stratejilerimizi ‘’2021 ‘i de düşünerek belirlememiz gerekmez mi? Fiyat düşmek işin kolay tarafı peki bir sonra ki iyi sene de sahaya hangi fiyatla ve nasıl dönülecek, canım tesislerin isimlerinide yıpratmamak lazım değil mi? Saygılarımla iyi ve güzel günler dilerim.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha